Sarmīte

6 gadus vecā Sarmīte nav un nebūs piemērota visiem. Sarmīte ir suns ar savu raksturu, kuru iepriekšējais “saimnieks” centās “labot” ar aso kaklasiksnu. Tapēc laba kinologa palīdzība būtu ļoti ieteicama.Skaļā, zemā balss un skaistie, baltie zobiņi atbaidīs daudzus un liks domāt, ka ieejot pie vinas voljērā no cilvēka pāri paliks tikai kurpjušņores, bet realitātē drosmīgākie un pacietīgākie iegūs mūžam lojālu draugu un ģimenes locekli.

Pret savējiem Sarmīte ir smaidīga saulīte – māk dot ķepu, pat nav jāprasa. Pati zina – došu ķepu būs kārumiņš! Gribu kārumiņu?-jāiedod ķepa!

Protams, viņai ir savas attiecību robežas un kā jau īstai neatkarīgai amazonei nepatīk, ja pārāk uzbāžas ar samīļošanu vai familiāri pabužina. Kopīgs uzdevums, kopīgs pārgājiens un balvā par to kārums – lūk, ko Sarmīte novērtē kā draudzību un sirsnīgas attiecības.Sarmīte būtu ieteicama vienam saimniekam no kura neaties ne soli. Sarmītei ļoti patīk iet pastaigās un to laikā nepievērš nekādu uzmanību citiem suņiem, taču ilgstošai sadzīvošanai ar četrkājainajiem viņai, iespējams, pietrūks pacietības.

No savas teritorijas prom neies – pie vaļējiem vārtiem nodzīvos kaut visu dienu.

Jā, ar citiem suņiem nedraudzējas, bet kas to zin – mājās jau notiek brīnumi!

Vēlams būtu, ka Sarmīte ir vienīgais mīlulis, bet ar labu sapazīstināšanu, kas zin, varbūt kāds suņu puika varētu kļūt par labu draugu.

Skaistā Sarmīte patversmē atbildīgus saimniekus gaida jau kopš 2019.gada marta 💔

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties!