Sarmīte

Sarmīte ir īpaša suņu dāma – zemā, it kā “nopīpētā” balss, amazones imidžs un niknā reakcija pie žoga liek domāt, ka no jebkura ienācēja pāri paliks tikai kurpjušņores. Taču iedraudzējoties mainās gan viedoklis, gan attieksme. Pret savējiem Sarmīte ir smaidīga saulīte – māk dot ķepu, pat nav jāprasa. Pati zina – došu ķepu būs kārumiņš! Gribu kārumiņu?-jāiedod ķepa!

Protams, viņai ir savas attiecību robežas un kā jau īstai neatkarīgai amazonei nepatīk, ja pārāk uzbāžas ar samīļošanu vai familiāri pabužina. Kopīgs uzdevums, kopīgs pārgājiens un balvā par to kārums – lūk, ko Sarmīte novērtē kā draudzību un sirsnīgas attiecības.

Ja respektē Sarmītes privāto telpu, var sadzīvot lieliski! Sarmītei ļoti patīk iet pastaigās un to laikā nepievērš nekādu uzmanību citiem suņiem, taču ilgstošai sadzīvošanai ar četrkājainajiem viņai, iespējams, pietrūks pacietības. No savas teritorijas prom neies – pie vaļējiem vārtiem nodzīvos kaut visu dienu. Jā, ar citiem suņiem nedraudzējas, bet kas to zin – mājās jau notiek brīnumi! Un māju sajūta liek atmaigt pat visnepiekāpīgāko amazoņu raksturiem…

6 gadus vecā Sarmīte Ulubelē kopš 2019.gada marta. Viņa patvērumu bija atradusi Jaunmārupes kapos. Saimnieks viņas raksturu bija audzinājis ar aso savelkošo kaklasiksnu…

🙏 Ja nevari Sarmīti adoptēt, lūdzu atbalsti viņas un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Sarmīte patversmē jau divus gadus. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi! Atbalsta iespējas šeit!

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti! 🙏♥

Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš) ♥