Taisons

Mazais, spriganais un ļoti atraktīvais Taisons ir tas, ko cilvēki parasti domā, sakot “dzīvokļa izmēra suns”. Taču par spīti tam Taisons Ulubelē dzīvo jau pusotru gadu. Tas tāpēc, ka Taisona uzticības iegūšanai vajadzīgs laiks – ar vienu ciemošanās reizi noteikti nepietiks, lai Taisons kādu sauktu par īstu draugu.

Taču nav smaidīgāka un priecīgāka kompanjona par Taisonu tiem cilvēkiem, kuri pavada ar viņu laiku un ieklausās viņa vēlmēs. Taisons gluži vai dievina draugus, kuri respektē viņa personību un atzīst, ka arī tik maza auguma sunim var būt liela pašcieņa un savs skatījums uz dzīvi. 🌞

🐾 Tieši šādu cilvēku viņš ļoti gaida – cilvēku, kuram vajadzīgs nevis vienkārši mazs sunītis, bet īsts draugs un nopietns kompanjons visām dzīves gaitām un kura nelielais augums ir tikai otršķirīgs arguments kopīgas dzīves izvēlei. 💛

🐕 Tālāk stāsta Ulubeles brīvprātīgā Elīza, kura Taisonu var saukt par savu Draugu:

❗️TAISONA LIELĀKĀ VĒLME IR MĪLOŠS SAIMNIEKS❗️

Ja vien jūs zinātu, cik mīļš, draudzīgs un labsirdīgs ir ~4 gadus jaunais Taisoniņš pret savējiem – tiem, kas veltījuši savu laiku, lai tuvāk iepazītos! Bet pret svešiniekiem ir citādi – pirmajā pastaigā var kategoriski atteikties iet, nebūs tas suns, kuru droši var čubināt, bužināt un ņemt klēpī. Jau laicīgi minēšu, ka Taisonu nebūs iespējams adoptēt jau pirmajā tikšanās reizē, pie viņa ir regulāri jābrauc, regulāri jādodas pastaigās, jāpavada daudz laika kopā, lai rastos saikne – lai viņš iepazītu jūs un jūs viņu.

Taisons sadzīvo ar citiem suņiem un varētu atrast kopīgu valodu arī ar kaķiem. Noteikti nav piemērots ģimenei ar maziem bērniem. Vislabāk būtu, ja viņam būtu viens saimnieks, jo Taisons ir greizsirdīgs un visu saimnieka uzmanību vēlēsies paņemt sev.

Taisons prot uzvesties iekštelpās, neko nedemolē un neārda, lieliski iejutīsies gan privātmājā, gan dzīvoklī. Ja esi gatavs ar viņu strādāt un iepazīties, tad brauc uz Ulubeli! Varbūt tieši tu esi Taisona īstais saimnieks, kuru viņš tik ļoti gaida jau pusotru gadu!

P.S. Taisons ir kastrēts, čipēts un vakcinēts – tagad vienīgais, kas nepieciešams, lai dotos uz jaunajām mājām ir pacietīgs un mīlošs saimnieks, kas nežēlos savu laiku, lai tuvāk iepazītos!”🙏

❤️ Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Taisona un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Taisons patversmē ir pusotru gadu un ļoti ilgojas pēc savām mājām. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!