Taisons adoptēts!

Stalti iznesīgs savā mazmazītiņajā augumā, mākslinieciski nevērīgs iedzimtajā šarmā – ar savu vējaini bezrūpīgo imidžu Taisons atkal un atkal apbūra visus adoptētgribētajus. Līdz mirklim, kad kopīgi sākām caurskatīt Taisona rakstura nianses. Tās līdz šim atturēja pilnīgi visus adoptētājus…

Jo 5 gadus vecais Taisons – kaut arī mazs augumā, bija liels savā garā un uzskatos par pasauli: akceptēja tikai ļoti pietuvinātas personas un arī tad uzstādīja savus noteikumus. Tāda viņa iepriekšējās dzīves bagāža.

Ja mācēja ar Taisonu sarunāt, tad problēmu nebija. Problēma bija tā, ka neatradās tādi īsti sarunātgribētāji, kas būtu gatavi ziedot laiku un pacietību, lai vestu viņu mājās.

Līdz mirklim, kad Ulubelē atbrauca Iveta un Amanda – mamma un meita, kas zināja, ka grib sadraudzēties tieši ar Taisonu, jo tas ir viņu īstais suns-draugs un kompanjons, viņu lielā mīlestība. Tas nebija nejauši un tās nebija tikai emocijas. Viņi iedraudzējās vairākus mēnešus un, godīgi sakot, gāja visādi. Taču pāri visam – pacietība, smaids un liela pārliecība: Taisonam jābrauc mājās!

Te nu ir vēstule no Mājām. Pārlaimīgs prieks Taisonam un vissirsnīgākā pateicība Ivetai un Amandai! Paldies!!! 💛

“Kad ieraudzījām mazo Taisonu Ulubeles mājaslapā, viņš mums iekrita tik dziļi sirdī, ka bijām gatavas darīt jebko, lai viņu adoptētu.

Tieši mani (Amandu) ļoti piesaistīja Taisona stāsts, jo man pašai ir problēmas ar uzticēšanos cilvēkiem un, līdzīgi kā Taisons, esmu ļoti atturīga pret svešiniekiem. Tieši tāds arī bija Taisons mūsu pirmajā tikšanas reizē, kad ar mums kategoriski atteicās staigāt. Bet mēs bijām tam gatavas. Negribējām padoties, jo zinājām, ka pat suns ar raksturiņu ir nopelnījis mājas.

Ar laiku viņš sāka mums vairāk un vairāk uzticēties un pēc 2 mēnešu ciemošanās pie Taisona beidzot pienāca adopcijas diena. Taisons bija ļoti nobijies braucienā uz savām jaunajām mājām, bet, dzīvoklī ienācis, ātri iejutās.

Ienākot iekšā, viņš uzreiz ieņēma lielo gultu kā īsts saimnieks. Savu suņa gultiņu uzskatīja un vēl projām uzskata tikai par lielu rotaļlietu. Bieži to purina, kad vēlas, lai pievērš viņam vairāk uzmanību.

Pirmajās dienās viņš arī ļoti labi izturējās pret mūsu kaķi Katosu un, kad viņu ieraudzīja, tikai paluncināja mazliet astīti. Bet ar laiku Taisons vairāk uzdrošinājās un, nevarot vairs savaldīt savas emocijas, uz kaķi sāka riet. Pašlaik Taisonu no kaķa atdala bērnu aizsargrestes, kuras ceram ar laiku noņemt, kad suns ar kaķi būs saraduši.

Kopumā viņš ar mums ir ļoti atraktīvs un mīlošs suns. Mūs lekdams sagaida mājās un nebaidās kārtīgi man arī salaizīt seju. Ļoti pārdzīvo, kad eju projām.

Bijām pārsteigtas, ka viņam patīk, ka viņam kasa vēderiņu, protams, tikai ar viņa ielūgumu. Taisonam arī ļoti patīk spēlēties. Mūsu dzīvoklī bieži ir dzirdama mantiņu pīkstēšana. Viņam tik ļoti patīk rotaļlietas, ka viņš pat sācis zagt manas. Bieži arī zog manu čību, dažreiz pat mēģina to nozagt, kamēr tā ir man vēl uzvilkta.

Zinām, ka viņam nepatīk svešinieki, tāpēc, kad pie mums nāk kāds ciemiņš, suni sākumā izvedam ārā ar viņu satikties un tikai tad kopā ejam iekšā. Izmantojot šo metodi, viens no ciemiņiem tika ātri iemīļots, un Taisons tagad uz viņu ne rej, ne rūc. Pat seju vienreiz salaizīja. Bet, skatoties uz to, ka Taisonam īpaši nepatīk vīrieši, bija mazliet savādāk ar manu brāli, kuram, ienākot iekšā manā istabā, ieklupa kājā. Par laimi Taisons ātri atlaida un nekāds kaitējums nebija.

Esam tagad labi iepazinušās ar visiem Taisona garastāvokļiem. Esam iemācījušās, kas viņam patīk, kas nepatīk, kādas ir viņa robežas. Konsultējamies arī ar kinologu, lai izprastu viņa psiholoģiju un tiktu galā ar viņa problēmām. Kopumā visi jaukie brīži ar Taisonu atsver grūtos brīžus. Esam ļoti laimīgas, ka viņš ir mūsu dzīvē. Viņš mani vienmēr uzmundrina smagos brīžos un es nezinu, ko es darītu bez viņa.”

🙏 Paldies, Iveta un Amanda, no visas sirds! 💛 Mēs ļoti līdzpārdzīvojām jūsu iepazīšanās ceļā ar Taisoniņu un ļoti cerējām! Tagad redzam, ka viss piepildījies!

Lai tas ir kā iedrošinājums, dzirkstele tiem, kas šaubās. Liela apņemšanās var izdarīt neticamo! 💛

Taisons

Mazais, spriganais un ļoti atraktīvais Taisons ir tas, ko cilvēki parasti domā, sakot “dzīvokļa izmēra suns”. Taču par spīti tam Taisons Ulubelē dzīvo jau pusotru gadu. Tas tāpēc, ka Taisona uzticības iegūšanai vajadzīgs laiks – ar vienu ciemošanās reizi noteikti nepietiks, lai Taisons kādu sauktu par īstu draugu.

Taču nav smaidīgāka un priecīgāka kompanjona par Taisonu tiem cilvēkiem, kuri pavada ar viņu laiku un ieklausās viņa vēlmēs. Taisons gluži vai dievina draugus, kuri respektē viņa personību un atzīst, ka arī tik maza auguma sunim var būt liela pašcieņa un savs skatījums uz dzīvi. 🌞

🐾 Tieši šādu cilvēku viņš ļoti gaida – cilvēku, kuram vajadzīgs nevis vienkārši mazs sunītis, bet īsts draugs un nopietns kompanjons visām dzīves gaitām un kura nelielais augums ir tikai otršķirīgs arguments kopīgas dzīves izvēlei. 💛

🐕 Tālāk stāsta Ulubeles brīvprātīgā Elīza, kura Taisonu var saukt par savu Draugu:

❗️TAISONA LIELĀKĀ VĒLME IR MĪLOŠS SAIMNIEKS❗️

Ja vien jūs zinātu, cik mīļš, draudzīgs un labsirdīgs ir ~4 gadus jaunais Taisoniņš pret savējiem – tiem, kas veltījuši savu laiku, lai tuvāk iepazītos! Bet pret svešiniekiem ir citādi – pirmajā pastaigā var kategoriski atteikties iet, nebūs tas suns, kuru droši var čubināt, bužināt un ņemt klēpī. Jau laicīgi minēšu, ka Taisonu nebūs iespējams adoptēt jau pirmajā tikšanās reizē, pie viņa ir regulāri jābrauc, regulāri jādodas pastaigās, jāpavada daudz laika kopā, lai rastos saikne – lai viņš iepazītu jūs un jūs viņu.

Taisons sadzīvo ar citiem suņiem un varētu atrast kopīgu valodu arī ar kaķiem. Noteikti nav piemērots ģimenei ar maziem bērniem. Vislabāk būtu, ja viņam būtu viens saimnieks, jo Taisons ir greizsirdīgs un visu saimnieka uzmanību vēlēsies paņemt sev.

Taisons prot uzvesties iekštelpās, neko nedemolē un neārda, lieliski iejutīsies gan privātmājā, gan dzīvoklī. Ja esi gatavs ar viņu strādāt un iepazīties, tad brauc uz Ulubeli! Varbūt tieši tu esi Taisona īstais saimnieks, kuru viņš tik ļoti gaida jau pusotru gadu!

P.S. Taisons ir kastrēts, čipēts un vakcinēts – tagad vienīgais, kas nepieciešams, lai dotos uz jaunajām mājām ir pacietīgs un mīlošs saimnieks, kas nežēlos savu laiku, lai tuvāk iepazītos!”🙏

❤️ Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Taisona un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Taisons patversmē ir pusotru gadu un ļoti ilgojas pēc savām mājām. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!