“Sasildi ķepiņas Ulubelē” – Ulubele gatavojas aukstajai sezonai!

Vasaras karstumu ļoti strauji nomainījis lietus un vēsums. Gaidot atvasaru, tomēr jau skaidrs, ka nupat būs jāsāk apkures sezona. Arī mazie un lielie ķepaiņi to jūt un sāk uzaudzēt ziemas kažociņus. Diemžēl, ziemā ar to ir par maz.

Kā Ulubelē ķepiņas ziemā tiek sildītas?

Gribētos jau katram uzadīt vilnas zeķītes, bet tās nepasargātu dzīvniekus no bargā sala. “Lielākās raizes ziemas sezonā mums sagādā apkures rēķini – sildām ķepiņas gan ar malkas krāsnīm, gan elektrību, bet ārā dzīvojošo iemītnieku būdas piepildām ar kvalitatīviem salmiem, kas uztur siltumu. Protams, papildus pārtikas devas arī palīdz sasildīties un justies labāk,” stāsta Ulubeles vadītāja Ilze Džonsone.

Kā katrs no mums var palīdzēt?

Lielu prieku mums sniedz katrs atbildīgs adopcijas gadījums, tomēr ikdienā atbalsts ir nepieciešams vismaz 500 dzīvniekiem (lielākoties suņiem un kaķiem, bet tostarp arī auniem, kazām, trušiem, dekoratīvajām žurciņām). Ulubele ir lielākā patversme Latvijā, kas sniedz drošu patvērumu gan pašmāju pazudušajiem un pamestajiem dzīvniekiem, gan arī Ukrainas kara bēgļiem – suņiem.

Ja brauc ciemos un domā par ciemakukuli, būsim pateicīgi par:

  • kvalitatīvu sauso barību,
  • konserviem,
  • cementējošām smiltīm kaķiem,
  • tāpat mums ļoti nepieciešamas izmazgātas segas, pledi, palagi, dvieļi, kas noderēs slimniekiem, mazuļiem un opīšiem.

Kā īpašu atbalstu var sniegt uzņēmumi?

Ulubele aicina uzņēmējus nepalikt vienaldzīgiem un veicināt ilgtspējīgu domāšanu gan savos kolektīvos, gan arī klientu lokā.

Uzņēmēji tiek aicināti atbalstīt gan ar naudas ziedojumu, gan pakalpojumiem, gan barteri, gan organizējot ziedojumu vākšanas akcijas un braucot palīgā talkās vai rīkojot komandas saliedēšanās pasākumus Ulubelē, tā palīdzot patversmes ikdienas nepieciešamībās.

Mēs priecāsimies par katru iniciatīvu un kopīgi varam izdomāt, kā to visefektīvāk izmantot iemītnieku labā.

Būsim no sirds pateicīgi katram, kas piedalīsies un sasildīs ķepiņas Ulubelē!

Pirmais pasākums šīs akcijas ietvaros ir rudens talka Ulubelē 17.septembrī plkst.10.00, kad visi kopā sagatavosim patversmi ziemai! Aicinām pieteikties brīvprātīgos palīgus sakopšanas darbiem! Aicinām talkai pieteikties ŠEIT.