Stāsts par lielajiem suņiem

Pie mana voljēra cilvēki apstājās, pabužina, izved pastaigā, bet … mājās neved. Viņi saka – skaists, mīļš, bet kur mēs tik lielu liksim?

2/3 dzīvnieku patversmē Ulubele nonākušo suņu ir stalta auguma. Tikai retajam paveicas, jo tik tiešām pilsētas dzīvoklī ar lielu dzīvnieku ir grūti. Vairums šādu skaistuļu patversmē ir jau gadu un vairāk. Katrs zvans, kad tiek jautāts, vai var atbraukt izvēlēties suni dzīvei privātmājā, katrs apciemojums, kad cilvēki saka – esam no laukiem – liek sirdij cerībā sarauties, gaidot, kad mājās dosies kāds izmēros prāvais patversmes iemītnieks. Lauku plašumos liels suns neērtības nerada. Tāpēc cilvēks no laukiem viņiem ir praktiski vienīgā cerība.
No 29.marta līdz 1. aprīlim izstāžu kompleksā Rāmava norisināsies jau 20. starptautiskā lauksaimniecības izstāde. Tur būsim arī mēs – Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme – lai uzrunātu Jūs, kas dzīvo un saimnieko skaistajos Latvijas laukos. Atbrauciet pie mums – varbūt kāds lielu, apaļu un šobrīd skumju acu pāris iekritīs sirdī.

Ar prieku satikšanos Rāmavā gaidot,
U komanda