Rāmava 2012

Kā mums gāja Rāmavā?

Rāmava2012
Rāmava2012
Rāmava2012
Rāmava2012
Rāmava2012

29.marts – 1. aprīlis – 4 labu vārdu un sirds darba piepildītas dienas starptautiskajā lauksaimniecības izstādē Rāmava 2012.
Mūsu mērķis bija uzrunāt Latvijas laukos dzīvojošos cilvēkus adoptēt patversmes lielos un skaistos dzīvniekus. No izstādes mājās devās 4 Ulubeles iemītnieki :
• 10 mēnešus vecs suņu puika – uz Vecpiebalgas jaunlopu saimniecību.
• Mūsu mīļais suns Rūdis – viņš dzīvos tepat Rīgas rajonā Mārupē.
• 5 mēnešus jauns suņu puika – uz Durbi.
• Mazā Māsa ( 3 mēnešus jauna kucīte ) dzīvos tepat Rīgā pie dārznieces un stādu audzētājas, firmas „Omīšu bode” īpašnieces.

Rāmava2012
Rāmava2012
Rāmava2012
Rāmava2012

Savukārt no Rāmas uz Līčiem izstādes laikā devās vairākas ģimenes, iepazinās ar situāciju patversmē un adoptēti tika 3 suņi.
Jā, salīdzinot ar rudens izstādi, kad vairāk tika adoptēti dzīvnieki, cilvēki šoreiz interesējās par citām iespējām palīdzēt patversmei – atvedot segas, salmus un malku.

Kāds īpašs prieks – izstādes trešajā dienā pie mums ciemojās saimniece, kas savu suņu meiteni Rāmavā adoptēja 2011.gada rudens izstādē. Uzklausījām prieka un laimes piepildītu stāstu – tas ir īsts veiksmes stāsts un nav zināms, kam paveicies vairāk: suņukam vai cilvēkiem, kas ieguvuši šo draugu. Cik sunīte izskatījās laimīga, apmierināta ar dzīvi un lepna par piederību SAVAM cilvēkam, ar kādu mīlestību saimnieki stāstīja par savu ikdienu ar abu mīluli un lutekli… Melnbaltā saimniekmeitene iepazinās ar stenda dalībniekiem.

Rāmava2012

Svētdien mūsu Lindas pasniedzēja Ērika Lanka Rāmavā kļuva par krustmāti 7 mēnešus vecam suņu puikam un mūsu komandai pievienojās fantastisks brīvprātīgais – Brigita.

Rāmava2012

Ulubeles komanda saka paldies izstādes organizētājiem un Zalcmaņa kungam personiski. Visiem labajiem cilvēkiem par sirds darbu, sirsnīgajiem vārdiem un ziedojumiem. Mēs atkal būsim klāt rudenī 😉

Foto: Aivars Borovkovs un Zanda Bērziņa