Sveicieni no sportista Semīra!

Nu jau apritēs ceturtais gads kopš adoptējām 8 mēnešus jauno suņu puiku, un esam gājuši cauri dažnedažādiem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Semīrs ir bezgala mīļš un foršs suns ar savu raksturu un nostāju, kā reiz es viņu saucu – suns pārsteigums.

Tas ir mans pirmais suns, un ar savu spītību, motivācijas trūkumu mācīties un klausīt ir man iemācījis ļoti daudz par suņiem, esam bijuši apzinīgi saimnieki, suns mūs ir labi izglītojis un pavēris durvis uz suņu pasauli.

Nu jau sen viņš ir paklausīgs puika, bet joprojām ar saviem niķiem un stiķiem, kā arī viņš ir ļoti gudrs, esam iemācījušies ļoti daudz dažādus trikus un komandas, pat tādus, kurus reiz skatoties nodomāju – tas nav iespējams, man tas neizdosies!

Mēs arī startējam suņu sporta sacensībās – agility, treniņi ir mūsu kopā būšanas laiks, pagaidām startējam pirmajā oficiālajā līmenī, jo mums vēl nedaudz pietrūkst ātrums.

Medaļas mans puika ir sapelnījis diez gan, kā arī sauso barību, un konservus, tā kā viņš pats pārtiek no svaigas gaļas, tad vinnēto pārtiku Semīrs labprāt ziedo Ulubeles iemītniekiem, cerot, ka reiz katram sunim būs savs labākais cilvēkdraugs.

Paldies Jums par darbu, ko darāt, un paldies par manu vismīļāko suni uz pasaules!