Sirds siltumu 100 opīšiem ! Rega !

10 gadus vecā Rega patversmē nonāca pēc sava mīļā saimnieka aiziešanas. Stalta un stipra – viņa nemaz neizskatījās pēc suņu omiņas, taču sirdī ļoti ļoti skuma pēc sava saimnieka un mājas dzīves. Sirsnīgi draudzīga, laipna, patversmē sapratās ar visiem – suņiem un cilvēkiem, uzreiz kļuva par daudzu brīvprātīgo iemīļotu pastaigu kompanjoni.

To, cik ļoti viņai blakus nepieciešams cilvēks, pierādīja vasaras negaisu laiks – Regas paniskās bailes no pērkona lika viņai atrast neprātīgākos veidus, lai paslēptos no biedējošā trokšņa un vienīgais, kas spēja viņu mierināt, bija cieša cilvēka klātbūtne un ķepas turēšana. Rega ļoti gaidīja savu ķepas turētāju. 💔

👣 Kad kādā rudenīgā pēcpusdienā Sintija un Rolands Ulubelē atbrauca iepazīties tieši ar Regu, nopriecājāmies, ka Regai nu būs jauni draugi, kas ar kopīgām pastaigām šad un tad izkrāsos viņas patversmes ikdienu. Visi kopā izgāja garā pastaigā, daudz runājās ar Regu, uzklausīja un mēģināja sajust viņu. Pēc mazliet skumjās šķiršanās pie voljēra vārtiņiem devās mājup ar smagām pārdomām par šo viņiem ļoti īpašo satikšanos.

Kāds aizkustinājums visai U komandai bija nākošajā dienā saņemtā ziņa: “Mēs padomājām un izdomājām, ka nav daudz jādomā – mēs Regu ņemsim!”

Svarīgākais nu bija izplānot, kā Regu iepazīstināt un pamudināt iedraudzēties ar Darko – ģimenes četrkājaino mīluli, kurš arī reiz adoptēts no patversmes.

Kopš tā brīža Rega, kā sajutusi laimīgās pārmaiņas, atdzīvojās un priecīga gaidīja mājās braukšanas brīdi – vetārsta vizīte, analīzes un pārbaudes bija tik tāds nieks vien gaidīšanas svētku laikā! Sintiju un Rolandu Rega jau sagaidīja kā savējos, bez šaubīšanās kāpa mašīnā un devās savā jaunajā dzīvē, lai mājās satiktu suņupuiku Darko.

Un te jau vēstule no Regas mājām:

“Uzreiz kā Regu ieraudzījām, sapratām, ka tas ir mūsu suns. Sākumā Darko, mūsu otrs lolojamdzīvnieks, bija nedaudz greizsirdīgs un apvainojies.

Taču ātri vien saprata, ka divatā var vairāk blēņas sastrādāt. Tagad, pēc mēneša, viņi abi pavada dienas uz dīvana, ejot garās rudenīgās pastaigās un pat nāk līdzi mums uz darbu. Domājām, ka būs jāpalēnina pastaigu temps, jo Regai ir jau 10 gadi, taču viņa skrien ātri, kā jauna dāma. Gribētu, lai visi, kuri apsver adoptēt suni, sākumā paskatītos senioru sadaļā. Tur ir daudzi skaisti, gudri suņi gados, kuri meklē savas forever mājas.” ❤️

Tāds prieks redzēt Regu – jauneklīgi sportisku pārgājienu kompanjoni un vienlaikus tik aristokrātiski staltu un cēlu – īstu dāmu ar stāju! Savā īstajā vietā, savas ģimenes lokā.

💛 Paldies, Sintij un Roland, par to, ka sajutāt Regas sirsniņu! Ka sajutāt to kā savējo un ņēmāt savā azotē un visiem laikiem! Mīlam un novērtējam! Lai jums visiem skaistākie brīži un laimīgākais laiks KOPĀ! ♥️

♥️❗️ Staltā seniore Rega Ulubelē nonāca 2020.gada februārī. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!

Nav lielāka prieka kā pavadīt kādu no mūsu opīšiem un omiņām uz mājām. Ulubeles meiteņu superkomanda samīļo savu draudzeni Regu pirms došanās mājās. Justīne, Marta un Elīza nepagurstoši un ar lielu mīlestību stāstīja par Regu savos Ig un Fb kontos cerībā, ka viņu pamanīs un vedīs mājās.

Rega

Ulubeles brīvprātīgā Justīne raksta: Rega ir 10 gadus veca suņu omīte. Pēc izskata un viņas uzvedības nemaz nepateiksi, ka jau iecelta seniora statusā. Raksturā ļoti jauka, labsirdīga, mīļa. Ar citiem suņiem attiecības labas – sadzīvo ar visiem un labi izturas arī pret bērniem. Un vēl viens plusiņš – Rega prot komandas.

Labprāt dzīvotu privātmājā ar norobežotu pagalmu, bet Regai nebūtu arī iebildumi pret dzīvokli, ja vien saimniekam būs pietiekami daudz laika pastaigām un dažādām citām aktivitātēm. Vienīgais – viņai ir paniskas bailes no negaisa. Ja ir nopietna interese, droši brauc iepazīties, jo tikai aci pret aci var saprast vai saskan. ♥

Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Regas un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Rega patversmē gaida jau 4 mēnešus. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju sagaidīt savu Cilvēku.


RU

Рега. Волонтер Юстина пишет: Рега – 10-летняя бабушка. Хотя по виду и поведению никак не скажешь, что она уже в статусе сеньоры. По характеру очень веселая, добрая, ласковая. С другими собаками отношения хорошие – уживается со всеми, к детям также относится хорошо. И еще один плюс – Рега знает команды.

С удовольствием жила бы в частном доме с огороженной территорией, но не возражала бы и против квартиры, если у хозяина найдется достаточно времени для прогулок и активных занятий. Единственно- у нее панический страх перед грозой. Если есть серьезный интерес, смело приезжай знакомиться, ведь только лицом к лицу можно понять подходите ли вы друг другу.