Tors

Tors ir aptuveni 4g.v Kaukāza tipa suns, kurš patversmē nonāca pirms 4 mēnešiem.

Caur voljēra žogu aprej garāmgājējus un citus suņus, un izskatās visai draudīgs. Tomēr, kad ar Toru iepazīstas, viņš ļoti ātri parāda, ka savējiem ir pats mīļākais un dzīvespriecīgākais suns. Toram ļoti patīk uzlikt savas milzīgās ķepas uz pleciem un dot bučas, apskauties un spēlēties ar cilvēku.

Tiesa gan, pie spēlēšanās disciplīnas būs jāpiestrādā, jo Tors pats reizēm nesaprot, cik ir liels un stiprs, un var visai viegli apgāzt savu spēļu biedru vai atstāt pāris nagu pēdas drēbēs. Tāpēc jaunajam saimniekam būtu vēlams konsultēties ar kinologu, lai iemācītu Toram “veselīgas robežas”. Tors gribētu dzīvot privātmājā, un priecāsies būt vienīgais suns ģimenē. Nederēs ģimenei ar maziem bērniem, jo var pavisam nejauši nodarīt pāri ar savu spēku un enerģiju, bet savam jaunajam saimniekam gatavs sniegt neizmērojamu, savam izmēram atbilstošu mīlestības daudzumu.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Toru uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi! No sirds pateicamies!

❤️🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️