Sveiciens no Rafika

Sveiciens no Rafika!

Adoptējām Rafiku kā mazu kaķēnu 2021. gada vasarā. Lai gan mājupceļā no patversmes nepārtraukti ņaudēja, ierodoties mājās, uzreiz drosmīgi ķērās klāt visa izpētei, un pēc neilga brīža jau bija gatavs rotaļām un sekoja mums ik uz soļa. Tas Rafikam ir raksturīgi aizvien – sekot un pavadīt laiku kopā.

Piemēram, rotaļlietas mūsmājās stāv neizmantotas, jo Rafiks labprātāk spēlē ķerenes vai paslēpes kopā ar mums. Svarīga ikdienas nodarbe ir aicināt mūs spēlēties – Rafiks pienāk klāt, sauc mūs un pats mūk prom, mums jādzenas viņam pakaļ. Visgaidītākā dienas daļa gan ir došanās ārā, nu ļoooti patīk svaigs gaiss, zālīte, putniņi, gribas uzkāpt kādā kokā, patramdīt citus kaķus vai pat skriet pakaļ suņiem (no kuriem patiesībā ir ļoti bail). Rafiks noteikti nav bezbailīgs, diezgan bieži no kaut kā sabīstas, taču viņa ziņkārība ir lielāka par bailēm.

Rafiks ir mīļš un uzmanību alkstošs, taču izteikta mīļošanās nav viņa gaumē. Tikai tad, kad pats vēlas. Jāpiemin, ka viņš nekad īsti nav glaudies klāt, – ja sagrib glāstus, tad sēž un skatās virsū, un gaida. Lai taču cilvēks pats nāk papaijāt! Naktīs Rafiks mums ļauj izgulēties, saldi guļ mums blakus un ir kluss kā pelīte līdz pamostamies, neatkarīgi no tā, vai mostamies piecos no rīta vai ap pusdienlaiku. Ir tīrīgs un pat prot paprasīt, lai viņam iztīra kastīti.

Pēdējā laikā katru dienu tiek pie gardiem našķiem, jo tas ir vienīgais veids, kā viņu pierunāt uz ķemmēšanos, lai skaistajā ziemas kažokā nerodas savēlumi. Stāstīt varētu vēl un vēl, bet īsumā, Rafiks ir superīgs draugs un kompanjons, kurš mūsu mājās ienesis daudz prieka.

Esam ļoti pateicīgi, ka varam būt kopā, tāpēc sakām Jums lielu paldies! ❤️