Trojs

Troja stāsts:
“Esmu astoņus gadus vecs,Amerikāņu Stafordšīras Terjers,kas dažādu apstākļu dēļ biju nonācis Dzīvnieku pansijā Ulubele! Man pirms šī notikuma bija Viens saimnieks, kuru dikti mīlēju! Bet nebūtu izvērtusies šāda situācija, es nebūtu nonācis tur, kur esmu tagad!

Trojs


Mani vienu dienu apciemoja Četri jaunieši…Divi no tiem izveda mani pastaigā… Tā kā mani daudzi veda pastaigās, īpašu nozīmi šai reizei nepiešķīru, kā vien to, ka biju priecīgs tikt ārā! Es katru reizi priecājos un tai pašā laikā ļoti pārdzīvoju, ka cilvēks atnāk un aiziet,tā es pazaudēju savu asti! Bet šie Divi Jaunieši atgriezās, jo meitenei es biju iepaticies, kā gan citādāk, tik izskatīgu un mīļu suņu vīru nevar bieži sastapt! 🙂 Viņi apciemoja mani reizes četras… Un reizē, kad viņi grasījās pieņemt lēmumu par manis adoptēšanu, man garīgais nebija labs… un es sevi parādīju ne no tās labākās puses… Bet tas šai meitenei nelika pārdomāt savu lēmumu… un mani paņemt! Tā nu pēc triju nedēļu apciemojuma es tiku jaunās mājās!
Es biju Krievvalodīgs… Mana saimniece Latviete… mums abiem nācās sākumā pielāgoties šai situācijai! Bet pēc nedēļas kopdzīves un iepazīšanās, mēs sākām apmeklēt skolu, kur mācos Latviešu Valodu un to, kā sadzīvot ar citiem suņiem, jo man tie ne visai patīk… 🙂 Patīk, ka visi zin, ka es esmu Boss. Taču skola un mana saimniece mani disciplinē,kaut arī esmu jau gados! Sākumā gāja man grūti… bet nu jau esmu apguvis šādas tādas lietas, ka man jau uzticas un palaiž no pavadas brīvi skriet, jo klausu komandām! Ne vienmēr, jo mana saimniece jūt, kāds man ir garastāvoklis un pēc tā nosaka, vai es būšu paklausīgs vai dumpīgs!

Trojs


Pāris reizes esmu pa mizu dabūjis, jo gribējās iekost kādam sunim, bet tā cenšos vairs nedarīt, kas ir ļoti grūti ar manu temperamentu, raksturu! Esmu paklausīgs, kad saimniece blakus, bet kad viņa ir ārā pa durvīm… man tā patīk viņas gultā..tik mīksta un liela, ka grūti atturēties tajā nepagulēt, kamēr viņa ir prom! Bet kad viņa ir mājās, man ir sava gultiņa, vai arī man reizēm atļauj dīvānā pavārtīties!

Trojs


Man ļoti patīk rotaļāties, ka reizēm spēju būt pārlieku uzbāzīgs, bet arī ar to mana saimniece sadzīvo… Viņa mani ļoti lutina un mīļo! Mēs braucam uz jūrmalu pie saimnieces vecvecākiem, kur mani vienmēr mīļi gaida, bet tur ir viena suņu meitene, kas ir ar raksturiņu… mēs šad tad paķīvējamies, bet sadzīvojam, jo nekas cits jau neatliek. Ar suņu puikām es mācos sadzīvot, bet nav tā ka nevaru! Ļoti nepatīk, ka mana saimniece bužina citu suni.
Tad nu mēs bieži ejam ārā dauzīties, spēlēties. Un esmu laimīgs jaunajās mājās! Gaidu vasaru, kad varēšu ilgāk dzīvoties pa jūru un braukt izbraukumos kopā ar manu jauno ģimeni!”

Trojs


Trojs 🙂

Paldies Ulubelei, kas turēja Troju tik ilgu laiku pie sevis,un sagaidīja mani! Mēs abi esam ar raksturiem un tas mums abiem bija liels Pārbaudījums. Mūsu sadarbība ir izveidojusies veiksmīga! Mēs viens otru cienam un mīlam! Es priecājos par lēmumu ko pieņēmu, dodot Trojam jaunas mājas! Nevajag baidīties no jauniem izaicinājumiem arī tad ja tie reizēm šķiet neprātīgi!

Evija 🙂