Ulubele lūdz palīdzību skotu terjera kucītes operācijai un meklē sunim atbildīgus saimniekus

Pasakas sākas ar Reiz bija… un beidzas – Viņi dzīvoja ilgi un laimīgi.
Reiz bija cilvēks, kurš pirms 11 gadiem iegādājās skotu terjera kucēnu ar labiem ciltsrakstiem. Bija izstādes, bija godalgas, droši vien arī mazi pēcnācēji, kuri turpina ciltsdarbu un tad vairs nebija cilvēka. Cilvēka radiniekiem jau 11 gadus vecā Alisa (viņas pasē rakstīts Credance Alisa) bija lieka un kārtīgā, ļoti mīļā omīte nonāca Līčos.

foto
foto
foto
foto
foto

Mēs zinām un ticam, ka pilnīgi noteikti Latvijā ir cilvēki, kuri skaistajai dāmai būtu gatavi sniegt laimīgas vecumdienas. Šobrīd meklēt jaunas mājas kavē veidojums uz kucītes vēdera. Vai tas ir labdabīgs vai …, tas jānoskaidro operācijas ceļā. Ulubele lūdz jūsu palīdzību pirms Līgo svētkiem izdarīt sirds darbiņu, lai Alisa pie jaunajiem saimniekiem dotos vesela un viņi kopā dzīvotu vēl ilgi un laimīgi:

Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
konts: LV97HABA0551028353893
ar norādi “Alisas operācijai”
Tāpat darbojas ziedojumu tālrunis: 90006083 (1,42eiro=1zvans).
Palīdzēt Ulubeles rūpju bērniem Tu vari arī Ziedot.lv, atbalstot projektu – Izdari sirds darbu.

Ja Alisa ir iekritusi jums sirdī un jūs, lemjot atbildīgi, vēlaties viņu par savu draugu, tad pēc operācijas labākā atlabšanas vieta ir mājas pie saviem cilvēkiem. Par iespēju kļūt par skaistās skotu terjera dāmas īpašnieku, lūdzu, noskaidrojiet zvanot – 202033333, e–pasts: ulubele@ulubele.org

Paldies,
Ulubeles komanda