Ulubele priecē un priecājas Zirgu dienās 2014

Teikas, pasakas, senas vēstures liecības vēsta, ka suns un zirgs bijuši pirmie, kuri vēlējušies dzīvot cilvēka tuvumā – vēlējušies kļūt par mājdzīvniekiem.

foto

Divas izcili pozitīvas dienas Inčukalna novada „Zustrenēs” pierādīja, ka tā ir balta patiesība. Jauno jātnieku skolas organizētajās „Zirgu dienās” satikās zirgi, cilvēki un suņi, lai rādītu uzticību viens otram un stāstītu, cik brīnišķi kopā var pavadīt laiku.
Ulubeles teltī sevi cilvēkiem rādīja trīs Bolderājā atrasti kucēni. Amizantie Ullu un Belle priecēja bērnus un pieaugušos un pat sniedza intervijas.

foto
foto

Abas dienas Ulubele sacensību dalībniekiem dāvāja savas simpātiju balvas.
Zirdziņi gan mulsa, kur pēkšņi viņu priekšā gadījušies tik liels suns un kaķis.

foto
foto

U komanda teic lielu paldies Jauno jātnieku skolai par uzaicinājumu, īpaši samīļojot Zani. Sirsnīgs paldies visiem, kuri mūs apciemoja, lai uzzinātu, kā palīdzēt Līčos mītošajiem astaiņiem. Bija neizmērojams prieks dzirdēt labos vārdus. Jauniem darbiem mūs iedvesmoja apmeklētāju secinājumi un novēlējumi – būt tik pat pozitīviem un gaišiem, darot darbus, kas ikdienā noteikti prasa lielu saņemšanos un kādu asaru.

foto

Mīļojot Ullu un Belli, visi priecājās, ka Līču cilvēki, kuru ikdiena nemaz nav tik saulaina, spēj būt tik pozitīvi lādēti un optimisma pilni.