Ulubele sveic jauno sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžeri

Esam patiesi lepni – Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas studiju programmas „Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments” bakalaura darbs „Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes Ulubele darbības popularizēšana ar Sabiedrisko attiecību palīdzību” tika novērtēts ar atzīmi – Izcili!
Darba autore Ksenija Grabovnica pusgada garumā interesējās un pētīja patversmes darba specifiku, kā rezultātā savā darbā, radot oriģinālu sabiedrisko attiecību projekta plānu, piedāvāja tos SA instrumentus un darbības principus, kas Ulubeles tēlu padarītu vēl atpazīstamāku un sekmētu sabiedrības palīdzību patversmei – gan, darbojoties kā brīvprātīgajiem, gan piedaloties dažādās labdarības akcijās.
Sakot paldies, Ulubelei izdevās patiesi jauks un sirsnīgs pārsteigums. Kseniju, viņas darba vadītāju un bakalaura programmas direktori izlaidumā sveikt ieradās mūsu lieliskie Ullu un Belle. Patversmes vadītāja Ilze, dāvinot Ulubeles krekliņu, cepurīti un jauko kaķmeitiņu, simboliski Kseniju uzņēma Ulubeles komandā, zinot, ka ar bakalaura uzrakstīšanu lieliskā un veiksmīgā sadarbība nebeigsies.

izlaidums
izlaidums
izlaidums