Ulubelē viesojas Viktors Lapčenoks

Šodien Ulubelē viesojās mūsu estrādes leģenda Viktors Lapčenoks ar meitu Janu un mazbērniem Jāni un Anniju.

Ulubele
Ulubele

Viktors bija nedaudz šokā, ka vienā vietā var būt TIK daudz suņu un ka vispār cilvēcīgiem spēkiem iespējams uzturēt šādu patversmi. Viņš pauda atzinību, ka dzīvnieka dzīvība tiek cienīta, jo viņi nav vainīgi, ka šeit nokļuvuši.
Filmējoties LNT raidījumam “Mans mīļais draugs”, Viktors īpaši uzrunāja sava talanta cienītājus, izdarīt labu darbu, atbraukt uz Līčiem un adoptēt suni vai kaķi.

Ulubele

Viktora mazbērni Annija un Jānis izvēlējās krustbērnus 6 gadus veco lielo, mīļo suni Borisu un mazo sprigano 2 gadus veco Lapsiņu. Šie abi rējēji arī tika filmēti un sižetu visi varēs redzēt 19.05.2013.g.
Viktors teica, ja pēc parādīšanas TV šie divi suņi atradīs sev labus saimniekus, viņš jutīs milzu gandarījumu, ka arī spējis palīdzēt kādam atrast mājas.
Dziedātājs uzslavēja ideju par sludinājumu lapiņu izlīmēšanu pēc dzīvnieka atrašanas un pa jokam, bet ļoti nopietni teica, ka vēlētos pats līmēt lapiņas ar to slikto cilvēku portretiem, kuri pamet un moka dzīvniekus, lai visi redz šos “varoņus”.
Tā kā Annija un Jānis interesējās par brīvprātīgo darbu, tad Viktors solīja, ka šī nebūs viņa pirmā un pēdējā viesošanās Līčos. Ja abi krustbērni atradīs saimniekus, tad būšot jāņem jauni. Ja jau viņa vārds varot palīdzēt šādai labai lietai, tad kāpēc to neizmantot.