Ulubeles 1. suņu-senioru skate

Pirms Ziemassvētkiem dzīvnieku patversme Ulubele organizēja Ziemassvētku pateicības brokastis, kurās pirmo reizi tika izrādīta suņu skate. Šogad īpaša uzmanība tika veltīta patversmes senioriem, tāpēc skatē piedalījās Ulubeles suņi-seniori, kuriem ir 8+ gadi Senioru programmas* dalībnieki. Pasākums noslēdzās ar patiešām priecīgām ziņām – mājup devās 2 suņi un kaķis-seniors, kā arī vēl viens suns-seniors tika aizrunāts adopcijai.

foto

Ziemassvētku pateicības brokastis Ulubelē jau kļuvušas par ikgadēju tradīciju, kad cildināt patversmes darbinieku sirds darbu, aprūpējot bez mājām un saimniekiem palikušos četrkājainos draugus. Tas ir brīdis, kad klātienē pateikties tiem, kas patversmi atbalsta dažādos veidos – finansiāli, ar dāvanām vai ar darbiem, jo viņiem nav vienaldzīgs atstumto un pamesto dzīvnieku liktenis.

Šogad īpaša uzmanība tika veltīta suņiem-senioriem un Ulubeles Senioru programmai, kurā iesaistīties aicināts ikviens. Suņi, kuriem kucēna delverīgums sen jau aiz muguras, bet prāts un apdomīgums, inteliģence un neviltota uzticība ir raksturīgākā iezīme. Arī viņi gaida savu Cilvēku. Tieši tādēļ Ulubelē tika rīkota 1. suņu-senioru skate, kurā Ulubeles draugi iepazīstināja klātesošos ar 17 patversmē mītošajiem suņiem-senioriem. Pieredzes stāstos dalījās arī vairāki saimnieki, jo atbrauca ciemos kopā ar saviem mīluļiem suņiem-senioriem, kurus reiz adoptējuši no Ulubeles.

Skates dalībnieki:
1. DŽEKIJS un Andris Kivičs
2. BITĪTE un Toms Jurjevs
3. ČIKAGO un Liene Zemīte
4. MARKO un Evita Vītoliņa (nobijās no skates)
5. SPAIKS un Guntis Kalsnavs
6. ŠTOKINGERS un Leonīds Loginovs
7. SPANČBOBS un Lauris Valters (nobijās no skates)
8. EDŽIŅŠ un Ingus Vītoliņš
9. BONIJA un Agnese Vārpiņa
10. RUMBIŅŠ un Kitija Bite
11. KAŠĶĪTIS un GEE
12. PALKĀNS un Baiba Bindemane
13. FEJA un Evita Markuss
14. TEDIS un Kaspars Siļķe
15. MAGNĒTS un Laima Ozola
16. CUKURIŅŠ un Inguna Lukašēvica
17. RŪDIS un Renāte Jaunušāne
18. REMBO un Jeļena Videviča


Pasākuma lieliskākais un priecīgākais brīdis sekoja vēlāk – mājup devās 1 suņu skates dalībnieks seniors – Rembo, kā arī aizrunāts adopcijai tika Palkāns. Abi mājas gaidīja jau sen. Pasākuma dienā tika adoptēts arī 3 gadu jaunais Taisons, kurš posās tālam mājupceļam uz Kipru. Bez ievērības nepalika arī kaķi. Mājās devās kaķis-seniors – 8 gadus vecais Čiriks.

foto

No sirds pateicība lieliskajiem Ziemassvētku Pateicības brokastu vadītājiem. Par pasākuma burvību rūpējās mūziķis un raidījumu vadītājs Andris Kivičs, aktrise Lelde Dreimane un TV seja Lelde Lietaviete. Ar muzikāliem priekšnesumiem ikvienu viesi priecēja bērnu vokālā studija NOTS, dziedātāji un draugi Rūta Dūduma un Lauris Valters. Paldies studijas Nots vadītājam Raimondam Bičuss par skaņas un Andim Bukšs par sakaru nodrošināšanu. Samīļojam lielisko pasākumu organizatori Gee par palīdzību.

Mīļš paldies “Latvian Catering company” un krodziņam “Jautrais Briedis” par pannu, katlu un termosu aizlienēšanu. Lai visi justos omulīgi, gardu brokastu galdu, kas pārauga siltās pusdienās, sarūpēja lielveikals “Rimi”, kompānija “MARS Latvija”, konditoreja “Raušu meistars”, izcilais gaļas produktu meistars Jānis Sauka. Paldies devējiem par dāsnumu. Visiem pietika, viesi slavēja. Īpašs paldies gardumu ražotnes “Lapsas Māja” saimniecei Lienei Zemītei, kura personīgi ieradās ar gardiem raušiem un piedalījās skatē, iepazīstinot visus klātesošos ar patversmes suņu opi Čikago.

foto

Pēc tradīcijas Ulubeles brokastīs uzaicinām arī cilvēkus ar īpašām vajadzībām – šogad brokastīs viesojās fonda “Kopā” – Grupu dzīvoklis Bolderājā – ļaudis. Sirsnīgs paldies par patversmes iemītniekiem dāvātām pašgatavotām rotaļlietām un Ulubeles iemītnieku atbalstam ziedoto labdarības tirdziņā saņemto naudu par pašu gatavotām mantiņām.

Neizsakāma pateicība visiem – draugiem, atbalstītājiem un partneriem. Gan tiem, kuri ciemojās brokastīs, gan tiem, kuri netika un sūta sveicienus. Paldies par sarūpētajām dāvanām patversmes iemītniekiem un darbiniekiem. Liels paldies par ziedojumiem, jo bez jūsu atbalsta Ulubele nespēj pastāvēt.

foto
foto
foto

Vēlot visiem mierpilnus Ziemassvētkus, apņemšanos piepildījumu un veiksmi, Ulubele gaidīs Jauno 2018. suņa gadu ar cerību – katram patversmes senioram savu apdrošinātāju un saimnieku!
Arī kaķiem!

*“Senioru programma” tika izveidota, lai veicinātu gados vecāku patversmes iemītnieku adopciju. Ulubele ir no-kill-shelter patversme, kurā netiek iemidzināti dzīvnieki, neatkarīgi no to vecuma vai izskata. Senioru programma darbojas kopš 2016. gada maija un, pateicoties tai, no patversmes uz jaunām mājām pie sava cilvēka tikuši 16 suņi un 14 kaķi. Ulubelē patlaban mitinās 460 dzīvnieku, no kuriem 1/5 daļa ir senioru statusā. “Senioru programmas” galvenais mērķis ir izcelt ikvienu patversmē mītošo suni vai kaķi, kam ir 8+ gadi, atrodot katram no viņiem atbalstītāju – apdrošinātāju un adoptētāju – Cilvēku, kurš vedīs mājup. Atbalstītāji aicināti izvēlēties konkrētu senioru vai kopumā atbalstīt senioru programmu, ziedojot ik mēnesi mērķa ziedojumu EUR 30 vai vairāk apmērā, lai Ulubelē būtu iespēja kopt, ārstēt un pabarot ar speciālo barību patversmē mītošos vecīšus. Cilvēki, kuri izvēlas dzīvniekus – seniorus, nereti paši ir senioru vecumā. Viņi labprāt adoptētu gados vecākus dzīvniekus, taču viņus biedē iespējamās augstās veterinārās izmaksas, ja dzīvnieks sasirgs. Tikai pateicoties labvēļiem, kuriem rūp arī veco dzīvnieku liktenis, pateicoties atbalstītājiem – apdrošinātājiem, Ulubelei pastāv iespēja seniora adopcijas komplektam pievienot „Zelta veselības polisi”. Šī polise ir apliecinājums draudzībai uz mūžu un garantija veterinārai aprūpei bez maksas visa seniora mūža garumā.
Vairāk par senioru programmu šeit.

Kļūt par dzīvnieku-senioru atbalstītāju/apdrošinātāju var, ziedojot ar mērķi: „Seniora programmas“ atbalsts

Ziedojumu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV97HABA0551028353893

Būsim pateicīgi par jebkuru atbalstu ulubelei iespēju robežās:
Paypal: info@ulubele.org
Ziedojumu tālrunis: 90006863 (4,27eiro=1zvans)90006083 (1,42eiro=1zvans)
Tiešsaistē ziedot vari portālā Ziedot.lv: Izdari sirds darbu

Foto:
Aivars Borovkovs
Žanna Zaka
Laima Ozola