Ulubeles iemītnieku vēstule Ziemassvētku vecītim

Mīļo Ziemassvētku vecīt!

Kā katros Ziemassvētkos, mēs esam salikuši purniņus, ķepiņas un savas pārdomas kopā, lai lūgtu Tevi mūs uzklausīt, sadzirdēt un tad iekustināt sirdis tiem labajiem ļaudīm, kam nav vienaldzīgs patversmē pamesto un ikdienas dzīvē “neredzamo” liktenis.

Brīnumu laikā, kad visi steidz sarūpēt prieku radošas dāvanas saviem mīļajiem, mēs arī pazemīgi lūdzam kādu dāvanu. Tā nav greznumlietiņa, un, patiesībā, tā arī nebūtu pārsteigums – tā ir ļoti liela nepieciešamība, kuru gaidām jau sen – veterinārās klīnikas rekonstrukcija, kas ir tik ļoti svarīga visu mūsu dzīvībām.

Izsakot šo lūgumu cerībā, ka mūs sadzirdēs, mēs gribam stingri pateikt: mēs – patversmē mītošie – neesam liekie un nevienam nevajadzīgie. Mēs tikai vēl neesam satikuši savu Īsto Cilvēku! Nosaukt mūs par neperspektīviem ir nodevīgi pret katru dzīvu būtni.

Kad nonākam patversmē, daudzi no mums ir ne tikai pazaudējuši saimnieku vai vienaldzīgi nodoti, bet arī ļaunprātīgi izmesti, mocīti, smagi savainoti un cietuši – te mums atkal ir cerība! Redzam, ka ik dienu mūsu skaitu papildina kāds nelaimīgs dzīvnieks, kuram nav citas cerības tikt glābtam kā te – Ulubelē. Mēs redzam, ka palīdzība tiek sniegta arī tiem četrkājainajiem, kam nekad īsti sava saimnieka nav bijis, kuri dzīvo uz ielas – arī viņiem Ulubele dod ticību. Ikviens šai pasaulē nākušais ir pelnījis saņemt palīdzību.

Un tiem mūsējiem, kas šeit jau ilgstošāk aizķērušies, daudz lielāka cerība sagaidīt savu otro iespēju dzīvē, ja esam pie labas veselības, pieskatīti, atbilstoši aprūpēti. Ne tikai mūsu opīši slimo un viņiem nepieciešama regulāra veterinārā uzraudzība, daudziem no mums iepriekšējā dzīve atstājusi smagas pēdas veselībā, un mūsu drošībai daktera uzraudzība ir vitāli nepieciešama.

Ulubelē mūs nešķiro pēc smukuma, vecuma, veselības stāvokļa vai līdzības kādai šķirnei – tāpēc te esam vienlīdzīgi -katra dzīvība tiek cienīta un palīdzība netiek liegta nevienam! Tāpēc atbilstoša plaša, gaiša un ar nepieciešamajām lietām aprīkota veterinārā klīnika 100 kvadrātmetru platībā mums ir ļoti vajadzīga!

Mīļo Ziemassvētku vecīti! Lūdzu izdari tā, lai šo Ziemassvētku brīnums ir klīnika mums un arī visiem mūsu tuvējo kaimiņu novadu mīluļiem, kur griezties pēc palīdzības! Mēs esam vairāk nekā 500 cerību pilni Ulubeles iemītnieki, bet palīdzību Ulubeles vetklīnikā ik gadu saņem ļoti daudzi savainoti un smagi slimi dzīvnieciņi, savukārt, pēc rekonstrukcijas tur varēs sniegt palīdzību un ārstēšanu vēl lielākam dzīvnieku pulkam. Rekonstrukcijas izmaksas ir 48 000 EUR. Vai Tu vari mums palīdzēt sarūpēt šo Ziemassvētku laika brīnumu?

Mēs dzīvojam ar ticību, ka mums katram kaut kur šajā pasaulē ir Savs cilvēks. Ļaujiet mums ticēt arī tam, ka šajā pasaulē ir sirsnīgi un līdzjūtīgi cilvēki, kas palīdzēs mums uzturēt veselību un možu garu, lai reiz sagaidītu Savu cilvēku!

Mūsu norēķinu rekvizīti: Biedrība Dzīvnieku pansija Ulubele

Reģ.Nr. LV40008095993AS Swedbank, Swift: HABALV22

Konts: LV97HABA0551028353893

Mērķis: Ulubeles veterinārija

Cerībā un ticībā, Ulubeles iemītnieki un mūsu uzticamā U komanda

Pateicamies FOTOKLUBAM ISO99 par lielisko projektu “Dzīvnieku spilveni”, kas tik īpaši atklāj Ulubeles iemītnieku dzīvi un sajūtas!