Ulubele sapņo par dzīvnieku viesnīcu, rehabilitācijas un mācību centru

Atgriezīsimies pie pašiem pirmssākumiem, kad radās vīzija par īstu paradīzi dzīvniekiem. Dibināta 2005. gadā, Ulubele tiecās būt vairāk, kā vien patversme, tā gribēja kļūt par dzīvnieku viesnīcu, rehabilitācijas centru un izglītības platformu bērniem un visai sabiedrībai par cilvēcību un draudzību, jo mājdzīvnieks ir cilvēka labākais draugs.

Gadiem ejot, Ulubele mainīja dzīvnieku labturības izpratni. 2010. gadā, iegūstot Rīgas pilsētas patversmes vadību, tā ieviesa no kill (nenogalināšanas) politiku, radot drošu vietu visiem dzīvniekiem. Reiz bēdīgi slavenā vieta pārvērtās no izolatora par dzīvnieku patversmi, atverot savas durvis sabiedrībai un mainot uzskatus par patversmes dzīvniekiem.

Šobrīd Ulubelē mājo ap 500 dzīvnieku un fokuss ir pārvērties no vienkāršas dzīvesvietu nodrošināšanas dzīvniekiem uz atbildīgu dzīvnieku adopciju. Dibinātāja Ilze Džonsona iedomājas nākotni, kurā pamesto dzīvnieku skaits ir ievērojami samazinājies, un patversmes kļuvušas par viesnīcām vai rehabilitācijas centriem.

Paldies ik katram, kurš ir bijis daļa no mūsu garā ceļa un ar skatu vien uz priekšu. Kā teicis Rainis – ‘’Mainies uz augšu’’!

Mīļie draugi! Ceram un ticam uz jūsu palīdzību, ka Ulubelē jau nākamgad būs pārmaiņas uz augšu un izdosies rekonstruēt plašu un gaišu veterināro klīniku aptuveni 100 kvadrātmetru platībā. Tā nodrošinātu gan 500 Ulubelē mītošo dzīvnieku vajadzības, gan arī tuvējo novadu mīluļu veselības aprūpi. Līdz šim ziedoti 10 658 eiro no 48 000 eiro (informācija atjaunota 18/12/2023).

Mūsu norēķinu rekvizīti: Biedrība Dzīvnieku pansija Ulubele

Reģ.Nr. LV40008095993AS Swedbank, Swift: HABALV22

Konts: LV97HABA0551028353893

Mērķis: Ulubeles veterinārija

Cerībā un ticībā, Ulubeles iemītnieki un mūsu uzticamā U komanda

Pateicamies FOTOKLUBAM ISO99 par lielisko projektu “Dzīvnieku spilveni”, kas tik īpaši atklāj Ulubeles iemītnieku dzīvi un sajūtas!