Ulubeles kaķu dārzs

Ulubeles kaķu dārzs. Ielas dzīve nav mūsu izvēle ♥

🐈 Kaķu dārzs ir patvērums tiem ielu koloniju kaķiem, kuriem vairs nav atpakaļceļa uz mājām – tām pāri pārbraucis buldozers – Skanstē, Lucavsalā, Elizabetes ielā, Berģos utt.utt.

“Komunālais blūzs”: viņi – skaistie un neatkarīgie – tagad ir patversmē. Iedzīvojušies savā “burbulī”- savā komunālajā realitātē.

Lai arī pieraduši pie dzīves kā cīņas ar negaidītiem pavērsieniem, tik un tā pamazām aprod, ka nevar būt nekas labāks par siltu guļvietu, garantēti pilnu bļodu un jā, arī cilvēcisku glāstu un pabužināšanu.

❗ Taču ielas kaķi nav nav nokrituši no debesīm kā sniegs. Tie ir izmesti, atstāti vai pazaudēti mājas kaķi – reiz visiem viņiem vai viņu vecākiem, vai vecvecākiem, vai pirms daudzām paaudzēm ir bijušas Savas Mājas, savi cilvēki.

❗ Ielas dzīve nav viņu izvēle. Tam viņus nolēmusi cilvēku cietsirdība un vienaldzība.

Tagad Ulubelē viņi atkal ir gatavi Savām mājām. 💛

“Viņiem vajadzīgs laiks” – tā laikam ir visbiežāk dzirdētā frāze patversmē. Katram cita iemesla dēļ. Baiļu, piesardzības vai dzīves pieredzes pārvarēšanai. Laiks, lai atcerētos vai laiks, lai aizmirstu. Ielas dzīvē gadās visādi.

🙏 Lūdzu atbalsti Kaķu dārza iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Daudziem no viņiem būs vajadzīgs ilgs laiks, lai uzticētos cilvēkam. Ļoti ilgs.

Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! 🐾