PALDIES PAR PĀRMAIŅĀM! Ulubelē jauns Mazo dzīvnieku uzņemšanas bloks.

Šajā pavasarī un vasarā stiprāk kā parasti sajutām Ulubeles draugu un domubiedru atbalstu ne tikai vārdos, bet arī jaudīgā darbā. Lielā Kaķu zāle, kurā remonts nebija veikts 10 gadus, tagad pārtapis par modernu Mazo dzīvnieku uzņemšanas bloku 20 dzīvniekiem!

Jauns plānojums, izkalta un izbetonēta siltināta grīda, izlīdzinātas sienas un griesti, jauns ūdensvads, ventilācija un gaisma, 3 omulīgas istabiņas ar verandām kaķu ģimenēm, ar Altum palīdzību iegādāti 20 moderni būri jaunuzņemtajiem dzīvniekiem.

Tā ir dāvana Ulubeles iemītniekiem no uzņēmējiem un brīvprātīgajiem, kuri ziedoja savu darbu, laiku, augsti kvalificētas prasmes un remontam nepieciešamos materiālus, lai iepriecinātu un uzlabotu viņu dzīvi. Šis darbs tika veikts ar tādu prieku, azartu, mīlestību un atbildību, ka tiešām likās – ja ne gluži visa pasaule, tad visi mūsu draugi un draugi draugi sadodas rokās šim lieliskajam projektam!

No sirds pateicamies par entuziasmu, neatlaidību un darbasparu! Paldies, ka iedvesmojāt savus kolēģus un partnerus iesaistīties! Paldies, ka pacēlāt arī mūs spārnos jaunām idejām un risinājumiem un padarījāt visus darbus tā, kā vienmēr esat raduši – pamatīgi, droši un visaugstākajā līmenī!

Vienmēr Jūsu, U komanda un visas Ulubeles astes

♥

Paldies par pārmaiņām: Svetozaram Kaļinovskim, Jānim Krūmiņam, Mārtiņam Štrausam, Vladimiram Petrovam, Denisam Jankovskim, Svetlanai Lesiņai, Ļubovai Latišenko, Olitai Miglānei, Pēterim Antonovam, Igoram Cistjakovam, Gatim Kulbergam, Linartam, Sergejam Zaharovam, Aldim, Ārim Krošam, Vjačeslavam, Natālijai Krasiļņikovai un Dainim, Oļegam Jeremejevam, Jānim Kuļikauskim, Jānim Dālderim, Tonijai Zariņai, Valērijam, Lindai Madžulei, Evai Kalviņai un Ernestam Cerbulim, Igoram, Vasilijam Siņicinam, Guntim Pontagam un Iļjam Gagarinskim, Andai Lāzo.

Paldies par draudzīgu atbalstu: Rēzijai Kalniņai, Kasparam Zemītim, Aināram Rubiķim, Ritvaram Loginam un viņa superkomandai, Solvitai Balodei, Dainim Locim, Sandrai Innusei, Raimondam Bičus, Lienai Kalnai.