Ulubeles slavenākais kaķu pāris svin 2 gadu adopcijas jubileju!

Muris&Kuzja

Izauguši, skaisti, veseli un ļoti populāri – tā var droši sacīt par pirms diviem gadiem Līčos nonākušo mazkaķu pāri. Tieši 2.novembrī Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Ulubelē ieradās Rīgas mērs Nils Ušakovs, lai nevis uz mājām, bet uz pilsētas domi aizvestu divus murrātājus. Kā ceļamaizi Ulubeles mamma Ilze līdzi deva vārdus – Muris un Kuzja. Jau divus gadus viņi ir slavenie Rīgas runči!

Muris&Kuzja
Muris&Kuzja
Muris&Kuzja
Muris&Kuzja

Jāteic, ka šis nav vienīgais gadījums, kad Līčos ierodas kādas iestādes pārstāvji, lai adoptētu dzīvnieku. Tie ir lielie, stiprie suņi, kuru uzdevums ir sargāt teritoriju, vai kaķi, kuriem noliktavā jākļūst par manīgiem peļu medniekiem.
Pirms diviem gadiem spertais Rīgas Domes solis gan šobrīd ir vienīgais piemērs, kad patversmes dzīvnieks veiksmīgi kļūst par pašvaldības iestādes pilntiesīgu darbinieku. Tomēr jāatzīst, ka tumšajos rudens un ziemas rītos un pēcpusdienās, kad galvā itin bieži iezogas kāda depresīva doma, nav nekā labāka, kā paņemt klēpī kaķi vai just, kā rokai pieskaras vēss suņa purniņš, aicinot uz brīdi novērsties no milzu pienākumu gūzmas. Rīgas Domes darbinieki viennozīmīgi ir ieguvēji.
Padomā par to arī Tu un aprunājies savā darba kolektīvā.
200 murrājoši un rejoši astaiņi Tevi katru dienu gaida Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Ulubele Līčos.

U komanda