Ulubeles Ziemassvētku pateicības brokastu jampadracis Līčos

Sniega nav, daba izklaidējas – uzspīdinot pa saules staram un tad visu apslakot ar lietutiņu, bet tas netraucē Ulubeles komandai un astaiņiem ciemos gaidīt draugus un atbalstītājus, jo klāt gada nogale – 20.decembris – Pateicības brokastu rīts.

ZsvBrokastis201214_4

Suņi svinīgi satraukti, jo jau zina, kad patversmē sāk skanēt mūzika, diena būs īpaša. Pasākuma vadītājs – Andris Kivičs aicina atkārtot vai noklausīties pirmo reizi Ulubeles himnu, ko mums Dzīvnieku aizsardzības dienā uzdāvināja vokālā studija Nots.

foto

Skanot Ziemassvētku dziesmām un mīļajiem paldies mūsu atbalstītājiem, tiek uzburta īsta svētku atmosfēra. Nebaidāmies teikt, ka esam tik lieli un labi, lai ne tikai lūgtu palīdzību sev, bet spētu arī dot, tāpēc uz pasākumu ir aicināti bērni no krīzes centra “Marsa gatve” un īslaicīgās uzturēšanās mītnes “Burtnieks”. Mazie un audzinātājas ir priecīgi par iespēju Līčus apskatīt dabā, jo pirms tam Ulubeles Cilvēcības stundās dzirdējuši tikai stāstus.

foto

Sakām paldies Rīgas Domei par piešķirto autobusu, lai bērni varētu atbraukt uz pasākumu.
Tūlīt jau svētku kulminācija – ir eglīte, ir dziesmas, ir bērni, bet kur tad Ziemassvētku vecītis? Kā zināms, Līčiem viņš nespēj pabraukt garām nevienu gadu. Vai tiešām iestidzis pļavā dubļos vai apmaldījies mežā, jo kamanas šogad bija jāatstāj mājās? Nē, vecītis ir apķērīgs un mežā skan motora rūkoņa – viņš stilīgi ierodas uz kvadracikla, uzburot lielu, lielu dāvanu kasti.

foto

Mums un vecītim to laipni palīdzēja sarūpēt Zvaigzne ABC, Royal Canin un Ziedot.lv.
Ulubeles komanda vēlas vecītim rādīt, kas gada laikā tapis no jauna. Tiek izrādīti 16 pastaigu laukumi un 13 voljēri, ar Royal Canin atbalstu tapušais Agility aktivitātes parks, kur svētku šovu demonstrēja Karīnas Grigores un viņas draugu trenēto astaiņu komanda.

foto

Ekskursijas pēdējā pietura ir pati sirsnīgākā – pie Rīgas Amatniecības vidusskolas veidotās Jāzepa un Reksas mājas, kur virtuvē jau kuras krāsns un top siltas pusdienas visiem pasākuma dalībniekiem.
Ulubele teic mīļu paldies draugiem un atbalstītājiem, kuri kuplā skaitā ieradās, lai mūs apciemotu ne tikai ikdienā, bet arī svētkos. Vēlot veselību un dzīvesprieku Jaunajā gadā, esam lepni un pateicīgi par Jūsu atbalstu, jo vieni mēs nespētu tik daudz darīt pamesto suņu un kaķu labā.