Fēbe

Labdien!

foto


Jums raksta un mīļus sveicienus sūta kaķenīte Fēbe un viņas jaunā ģimene 🙂
Fēbe mums pievienojās 08.11.2014. pēcpusdienā, kad visi kopā apmeklējām patversmi, lai paņemtu uz savām mājām kādu jauku murrātāju, ko mīlēt un lutināt.
Un mēs viņu sastapām -tā bija kaķenīte, kas sākumā nepiesaistīja mūs uzmanību, bet tad viņu pamanīja vīrs, samīļojām minku un, kad nolikām zemē, viņa aši un pārliecinoši iesoļoja kaķu pārnēsājamajā grozā, ko bijām paņēmuši līdzi, parādot, ka viņa ir izdarījusi savu izvēli un gatava doties mums līdzi. Tā viņa padarīja mūsu izvēli daudz vieglāku, jo patversmē ir tik daudzi, kuru skatiens pauž lūgumu – paņem mani un es Tevi nekad nepievilšu.
Jau pirmajā dienā Fēbe pie mums jutās un izturējās kā savās mājās, kur būtu atgriezusies pēc prombūtnes. Viņa droši iepazinās ar teritoriju, iekārtojās uz palodzes virtuvē, lai palūkotos no augstuma uz pilsētu tumsā, un ar lielu apetīti notiesāja savas vakariņas.

foto


Fēbe ir īsta kaķu princese-ļoti kārtīga un tīrīga. Kaut arī kaķenīte jau ir bijusi māmiņa saviem kaķēniem, viņa pati vēl ir ļoti rotaļīga-skraida pa dzīvokli, paslēpjas, lai viņu atrod, spēlējas ar apaviem, izkārto tos pa koridoru kā viņai iegribas. Fēbe ir arī ļoti, ļoti mīlīga, labprāt ieraušas klēpī un apmierināta murrā. Šobrīd gan vēl ietur distanci ar mūs mazo meitiņu, bet noteikti kādu dienu, kad mazule paaugsies, abas sadraudzēsies un varēs kopā rotaļāties.
Fēbe ir atradusi mūs un mēs viņu, lai nekad nešķirtos.

foto
foto


Mēs visi gribētu pateikt lielu, lielu paldies par brīnišķīgo darbu, ko darāt, lai kāda nosalusi ķepaiņa sirds atkal varētu tikt iepriecināta un sastaptu savu ĪSTO ģimeni!
Lai Jums silti un priecīgi svētki!

Ar sveicieniem,
Fēbe un viņas ģimene 🙂