Ulubelieša Ļis vizīte pie fizioterapeites

Šoreiz par Ulubeles ĻISA vizīti pie fizioterapeites Bettija Ligere viņas jaunajā klīnikā “Vet Physio Care”. Atgādināsim, ka Ļis ir 8 gadus vecs Ukrainas kara bēglis, kas nonāca Latvijā 2022.gada martā no Ivanofrankivskas patversmes kopā ar 39 suņiem. Ļisa mugurkaulā ir 2 lodes un viņa pakaļkājiņas ir paralizētas jau vismaz 4 gadus.

Ļisam šī bija jau ceturtā nodarbība pie Bettijas, bet abu draudzība sākās jau 2022.gada pavasarī, kad Bettija Ļisam pēc nonākšanas Latvijā uzdāvināja lieliskus ratiņus, kas deva iespēju skriet un kustēties. Par visu pārējo – noskaties videoreportāžā!

Protams, Ļis vienmēr būs suns ar īpašām vajadzībām, kam nepieciešamas papildus rūpes, taču pieredze rāda, ka ar atbilstošiem dzīves apstākļiem, dienas režīmu un regulāriem vingrinājumiem iespējams ne tikai dzīvot pilnvērtīgu un normālu dzīvi, bet arī panākt progresu kāju jutīguma un kustīguma atjaunošanā un tas dod milzu gandarījumu! Diemžēl patversmes apstākļos tas iespējams tikai daļēji, jo kaut arī Ļis ir mūsu īpašais iemītnieks, kuram vienmēr tiek vairāk uzmanības, viņš ir viens no 500+ dzīvniekiem, kuri katru dienu ir Ulubeles aprūpē. Kā savu saimnieku mīlulis ar ikdienas nodarbībām un Bettijas atbalstu viņš noteikti spētu daudz vairāk!

Ja esi gatavs apdomāt Ļisa adopciju, brauc iepazīties! Mēs izstāstīsim visu par Ļisa raksturu, paradumiem un nodarbībām. Par cerībām beidzot būt savās mājās Ļis pastāstīs pats. Protams, ķopīgi izvērtēsim potenciālo saimnieku izpratni un gatavību sniegt rūpes sunim ar īpašām vajadzībām, kuru dzīve diemžēl nav saudzējusi.

Taču arī tad, ja nevari vest Ļisu uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt, atbalstot viņa uzturēšanos patversmē. Paldies, ja regulāri atbalstīsi Ļisu, iesaistoties Ulubeles Senioru programmā: https://ulubele.org/senioru-programma/

Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi! No sirds pateicamies!

Mūsu norēķinu rekvizīti:

Biedrība Dzīvnieku pansija Ulubele

Reģ.Nr. LV40008095993

AS Swedbank

Swift: HABALV22

Konts: LV97HABA0551028353893

Mērķis: Ulubeles Ļisam

Ziedo tiešsaistē: https://ulubele.org/atbalsts/#ziedot

Paypal: info@ulubele.org

Ziedojumu tālruņi: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro) 90006083 (1,42 eiro) PALDIES!