Sveiciens Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā!

Jautāsiet – kāpēc arī mēs Ulubelē to īpaši atzīmējam?

Tāpēc, ka Ulubelē bērni vienmēr ir klātesoši un vienmēr ir gaidīti!

Mēs priecājamies par ilggadēju draudzību un sadarbību

* gan ar vispārizglītojošām skolām un bērnudārziem, kas mudina bērnus atbraukt uz Cilvēcības stundām mācību gada laikā,

* gan Cilvēcības skoliņas absolventiem, kas kļūst par patversmē mītošo dzīvnieku vēstniekiem savās ģimenēs un vienaudžu vidū,

* gan mūsu brīvprātīgo bērniem, kuri patversmē kopā ar vecākiem mācās līdzcietību un aktīvu nostāju dzīvē – palīdzēt nelaimē nonākušajiem.

Jaunās paaudzes izglītošana par atbildību visa dzīvnieka mūža garumā, attīstot bērnos empātiju un vēlmi iesaistīties, ir būtisks Ulubeles darbības virziens jau kopš pirmsākumiem. Šajā mācību gadā vien Ulubeles Cilvēcības stundās piedalījās vairāk nekā 330 bērnu un jauniešu.

Mēs ticam, ka līdzjūtīgi, aktīvi un zinoši bērni ir nākotnes cerība atbildīgākai un labākai Latvijai dzīvnieku labturībai un aizsardzībai. Paldies vecākiem un skolotājiem, kas audzina bērnus ar šādu apziņu!

Un, protams, ticam, ka bērni, kas uzklausījuši Ulubeles iemītnieku dzīvesstāstus, tos neaizmirsīs un veidos humānu un cieņpilnu attieksmi pret mūsu mazajiem brāļiem.

1.jūnijs ir svarīgs vēl viena iemesla dēļ – Latvijas skolās formāli beidzies mācību gads, kas nozīmē vasaras brīvlaiku un sajūtu, ka var darīt, ko sirds vēlas.

Mēs piedāvājam savu iespēju šovasar – Ulubeles Cilvēcības skoliņu – 3 dienu nodarbību ciklu. Te viss par skoliņu: https://ulubele.org/cilvecibas-skolina/

Cilvēcības skoliņas nodarbības 2024. gada vasarā:

18., 19., 20. jūnijā

10.00-13.00 – 7-13 gadus veciem bērniem

23., 24., 25. jūlijā

10.00-13.00 – 7-13 gadus veciem bērniem

27., 28., 29. augustā

10.00-13.00 – 7-13 gadus veciem bērniem

Visi par skoliņas apmeklējumu iegūtie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku aprūpei. Bērnu skaits grupā ir ierobežots.

Abonementu ir iespējams iegādāties aplikācijā Bookla (https://bookla.app.link/zavaZpunxhb). Abonementa cena – 60 eiro.

Pievienotajos foto mirkļos redzams, cik labi un sirsnīgi mums gāja pagājušā gada vasarā, bet šādi mirkļi tverti jau 8 gadu garumā kopš skoliņas sākuma un tos varat apskatīt šeit un pievienoties sekotājiem: https://www.facebook.com/groups/1891313754451749

Gaidīsim jūs šogad mūsu nodarbībās!