Veci, slimi, nevarīgi un – PAMESTI

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē Ulubele šobrīd mīt patiesi rūpju bērni – suņi ar smagi ielaistām veselības problēmām. Viņi – nevarīgi un bezpalīdzīgi uz ielas Rīgā atrasti pēdējo mēnešu laikā.

Kaut gan Latvijā pilnā sparā notiek Atbildības dienas, Ulubele katru dienu saskaras ar gadījumiem, kad tiek atrasts izmests vai noklīdis – slims, vecs, savainots dzīvnieks. Lūk – īsstāsti par īpaši kopjamiem suņiem, kuriem steidzami nepieciešama palīdzība. Lūdzam ieskatīties, izlasīt un STEIDZAMI palīdzēt atrast saimniekus.

8.aprīlī pie tirdzniecības centra „Spice” cilvēka palīdzību lūdza apmēram 12 gadus veca kucīte ar futbola bumbas izmēra audzēju starp pakaļkājiņām. Viņai sāp un ir grūti pārvietoties. Ārsti šobrīd lemj, vai dzīvniekam tik cienījamos gados ir iespēja veikt operāciju. Nelaimīgo suņu omīti var aplūkot:
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts-suns-1018

9.februārī Daugavpils ielā pie 72. nama ilgstoši uzkavējās šarpejs vidējos gados. Sunim ir visas viņa šķirnei raksturīgās ādas problēmas, kas liecina, ka neviens par viņu nav rūpējies. Patversmē dzīvnieks sabrūk psiholoģiski, jo nespēj pieņemt, ka priekšā ir krātiņa durvis. Vairāk par viņu:
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts-suns-667

17.aprīlī Malēju ielā pieklīdis vecs un akls suņu opis. Dzīvnieks vārgi turas uz kājām un arī knapi dzird, ja cilvēks viņu uzrunā.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts-suns-1070

19.aprīlī Dārzciema ielā ar sāpēm acīs klīda milzu auguma kaukāza tipa vecs suņu vīrs. Artrīts ir pārņēmis viņa locītavas.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts-suns-1083

Pēdējais stāsts ir nežēlības apogeja. 19.aprīlī Gaiļezera ielā pie „Supernetto” veikala atrada saļimušu pilnīgi aklu, jēlumiem pārklātu suņu vīru. Viņš ir tā nobadināts, ka līdz pat šai dienai ar grūtībām spēj nostāvēt kājās.
http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/profils/ulubele-atrasts-suns-1082

Ulubele lūdz visus šiem Līčos nonākušajiem opīšiem palīdzēt atrast saimniekus:

• Sekojot linkam, ieiet www.dzivniekupolicija.lv un izdrukāt sludinājumus par rakstā minētajiem dzīvniekiem un izlīmēt tos suņu atrašanas vietā. Varbūt saimnieks pēkšņi ierauga savu dzīvnieku un viņu uzrunā sirdsapziņa.
• Iespēju robežās reklamēt savos sociālajos tīklos rakstā minētos dzīvniekus, lūdzot ieskatīties, varbūt Jūsu sekotāju, draugu lokā atrodas cilvēks, kurš pazīst suni un zina ko pastāstīt par viņa saimnieku.
• Sniegt pagaidu mājas vai pastāvīgas mājas līdz dzīvnieka mūžiņa beigām. Arī gados vecāks suns pratīs to novērtēt un dāvās jums neizmērojamu mīlestību un uzticību.
• Ziedot patversmē nonākušo slimo dzīvnieku aprūpei:

Ziedojumu tālrunis – 90006083
Izdari sirds darbiņu sadarbībā ar portālu Ziedot.lv:
Konts: LV97HABA0551028353893
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele” Reģ.Nr.LV 40008095993

Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas:
Rīgas rajona Stopiņu novada, apdzīvotā vietā Līči,
tel. 20203333 vai 27803333;
web: www.ulubele.org;
e-pasts: ulubele@ulubele.org