Vēstule no Duglasa

Duglass savu vārdu ieguva no lidmašīnas, iespējams, arī tāpēc skrien lidmašīnas ātrumā. Censties viņu panākt nemaz nav mēģināšanas vērts. Duglass ir ļoti aktīvs suns, tāpēc, pateicoties suņa ienākšanai mājās, biežākas ir arī saimnieku fiziskās aktivitātes – pastaigas un kopīga skriešana.

Par to Duglasam paldies, ka, neskatoties uz laikapstākļiem, viņš pieceļ un liek izkustēties. Tomēr arī kopīgas filmu skatīšanās uz dīvāna nav retums. Īsumā Duglass ir pats draudzīgākais un sociālākais suns, kāds vien redzēts. Draugi ir gan visi cilvēki, gan dzīvnieki. Izņemot kaķus, tos Duglass mēdz “patrenkāt”, lai interesantāk, īpaši savas mājas kaķenes. Visi trīs taisa interesantus “pigorus”, ka nosmieties vien. Viņš ir ļoti gudrs, un katra blēņa ir tikai cilvēka neizdarības rezultāts.

Duglass nav ne mājas apsargs, ne mājdzīvnieks, bet gan pilnvērtīgs ģimenes loceklis. Tāpēc dažreiz komandu izpildīšanas vietā izsaka savus diskusijas argumentus, un dažreiz tie patiešām ir pamatoti. Duglasam patīk kopā ar saviem saimniekiem apceļot Latviju un braukt uz pasākumiem, viņš nav tas suns, kurš tiks atstāts mājās viens, lai neradītu liekas problēmas, vai ierobežos iespējas doties ceļojumā.

Šķiet tajā dienā, kad saimnieki ieradās Ulubelē un jautāja, vai adopcijai ir pieejami kucēni, satikšanās bija liktenīga, jo tieši Duglass pirmais skrēja mūsu virzienā.

Atbilstošāku saderību iedomāties nav iespējams.”

Ar cieņu, Dace Cepliša