Ziemassvētku akcijā savākti līdzekļi jaunām opīšu nojumēm. Paldies!

Sveiciens mūsu draugiem 2019.gadā!

Vai atceraties Ulubeles opīšu vēstuli Ziemassvētkos? Mēs uzrakstījām savu sapni ar klusu cerību un diviem lieliem lūgumiem – palīdzēt sarūpēt jaunu nojumi ar jaunām, siltām būdiņām mums, opīšiem, un līdz gada beigām atrast vislabākās mājas 100 Ulubeles iemītniekiem.

Vai var būt priecīgāks gada iesākums kā ziņa, ka abi (abi!) šie lūgumi ir sadzirdēti un mūsu sapnis piepildījies!

Pateicoties jums, draugi, domubiedri un sadarbības partneri, nepieciešamie līdzekļi jaunām opīšu nojumēm ir savākti! Viena nojume ar siltām, jaunām un stiprām būdām astoņiem opīšiem jau gatava un vēl divas ir tapšanas procesā.

Sirsnīgs paldies un ķepas spiediens ikvienam, kas ziedoja un palīdzēja, lai aukstā un drēgnā laikā mums būtu silts un drošs patvērums! Esam līdz asarām aizkustināti – bez jūsu atbalsta un mīlestības tas nebūtu iespējams!

Varam vēl pačukstēt, ka jaunajā nojumē ļoti noderētu 8 mīksti klubkrēsli, kur mums, opīšiem, atpūtināt stīvos kaulus! Ja nu kāds smuks un mīksts klubkrēsls kļuvis lieks, mēs ar prieku ņemsim pretī!

Mūsu otrs klusais lūgums – līdz 2018.gada beigām jaunas mājas vismaz 100 patversmē mītošajām astītēm simboliski tika izteikts Latvijas 100-gadā 18.novembrī. Un ziniet? Tas patiešām noticis – līdz 2019.gada 1.janvārim uz savām mājām devušies 113 suņi un kaķi! Paldies 113 ģimenēm, stipriem un līdzjūtīgiem cilvēkiem, kas atvēra sirdis un mājas durvis mūsu likteņa biedriem! Paldies par Jūsu sirds darbu,  lai ilga un mīlestības pilna sadzīvošana! Gaidīsim ziņas no jums!

Esam lepni, ka Latvijā ir tik daudz  cilvēku, kas gatavi sniegt mājas patversmē nonākušajiem dzīvniekiem. Mēs ļoti ticam, ka katram no Ulubeles 500 iemītniekiem (200 suņiem un gandrīz 300 kaķiem) kaut kur ir īstā ģimene, savs cilvēks, kurš reiz atnāks un viņi satiksies! Adopcija nav tikai mirkļa emocija – tā ir visa turpmākā dzīve – uzticība, mīlestība un atbildība mūža garumā – to no sirds visiem novēlam.

Vai sapņus un lūgumus drīkst izteikt tikai Ziemassvētkos? Varbūt mēs, Ulubeles opīši, to varam darīt tagad, gada sākumā? Tātad – mēs cieši saspiežam ķepas dūrītē, satraukumā nolaizam sirmos purniņus un, astītes kustinot, sakām savu lielo vēlēšanos – lai arī 2019.gadā turpinās šie labie sirds darbi un uz Ulubeli atbrauc arvien vairāk sirsnīgu cilvēku, kuri gatavi vest kādu patversmes astīti mājup! Kas zina, varbūt kāda sirds iežēlosies arī par mums, opīšiem. Jo mums jau nav vajadzīgs daudz – savs kaktiņš, piederības sajūta un pilna bļodiņa. Par pārējo apsolījusies parūpēties Ulubele ar Senioru programmu. Arī mēs tik ļoti gribam mājās!

Vēlot ikvienam mūsu draugam laimīgu un panākumiem bagātu gadu un mums pašiem – pēc iespējas vairāk adoptēto dzīvnieku,

Jūsu Ulubeles opīši un Ulubele komanda