ATJAUNOTA INFO PAR ŠAUSMĪGĀ STĀVOKLĪ ATRASTO SUŅUKU RUFUSU

Slokas ielā 2.septembrī atrastais suns ir vidējais šnaucers. Viņu sauc Rufuss. Viņam ir aptuveni 5-6 gadi. Liels paldies Dzivniekupolicija.lv par izmeklēšanas darbu – Rufusa dzīves vieta, “saimnieks un turētāji” ir atrasti. Paldies kaimiņiem, kuri ziņoja. Paldies Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes nodaļai, kas operatīvi iesaistījās un ierosināja lietu par cietsirdīgu attieksmi pret dzīvnieku. Ceram, ka Rufuss tiks konfiscēts un pāridarītāji saņems sodu! Rufuss ārstējas un karantīnas režīmā tiek aprūpēts Ulubelē.

PAR RUFUSA VESELĪBAS STĀVOKLI:

Saņēmām asinsanalīžu rezultātus – sunim ir izteikta mazasinība un smagi ielaists kašķis. Ārstēšana karantīnas režīmā, pēc mūsu pieredzes, būs ilgstoša: vismaz 1,5 – 2 mēneši.
Tās laikā nepieciešamas: antibiotikas pēc kursa, Medrol pēc kursa, dzelzi saturošas papildvielas, ļoti kvalitatīvi gaļas konservi vai jēla liellopu gaļa (1 kg dienā) ar dārzeņu piedevām, karantīnas ievērošana, dezinfekcija, cimdi, bahilas, pastaigas, komunikācija ar suņuku, ilgstošs rūpīgs darbs un mīlestība.

Esam aprēķinājuši, ka Rufusa uzturēšanai, kopšanai un ārstēšanai ar visiem medikamentiem un pārtiku šobrīd nepieciešami 12 eiro dienā…. un tā 2 mēnešus….

Turam īkšķus, lai mazasinības iemesls būtu tikai ļoti, ļoti ielaistā infekcija – kašķis. Stabilizēsim stāvokli un tad veiksim atkārtotas analīzes. Noteikti informēsim jūs par notikumu attīstību šajā atveseļošanas procesā.

Mums ir pieredze! Dalāmies ar Roko, Atosa, Džera, Ralfa, Bellas foto stāstiem, kuros fiksēti mirkļi, kādi viņi nokļuva Ulubelē un kādi skaisti suņi viņi ir pēc atveseļošanās. Daudzi no viņiem jau Mājās. Par to liels prieks!

P.S. Sūtiet labas domas Rufusam. Ja ir iespēja – vediet kvalitatīvus gaļas konservus vai liellopa gaļu un lūdzu atbalstiet ziedojot.

Atbalsta iespējas:

Ziedojumu mērķis: Rufusam

Tiešsaistē ziedot iespējams: https://www.ziedot.lv/tavai-palidzibai-ir-dzivibas-cena-3159

Ziedojuma konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank,
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

Paypal: info@ulubele.org

Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro) 90006083 (1,42 eiro)

PALDIES! 
Jūsu Ulubele