Bārts

Astoņus gadus vecais BĀRTS ir slaids un izskatīgs suņupuisis, aiz žoga – skaļš un pārliecinošs sargs. Tuvākās attiecībās ar nepazīstamu cilvēku tomēr izrādās drīzāk piesardzīgs un bikls. Ja pavisam tieši, tad Bārts varētu būt prototips slavenajam literārajam tēlam, kurš devās pie Smaragda pilsētas burvja izlūgties to, kā viņaprāt tam visvairāk trūka – drosmi. Drosmi un bezbailību.

Un tāpat kā slavenajam Gļēvajam Lauvam “Smaragda pilsētas burvī”, izrādās, arī Bārtam drosmes nemaz netrūkst.

Tikai viens bet – lai par to pārliecinātos, Bārtam vajadzīgs savs cilvēks, savs draugs, kuru sargāt kopīgajā ceļā uz Smaragda pilsētu. Un šim cilvēkam, savukārt, vajadzīgs mazliet laika, lai satuvinātos ar Bārtu un iegūtu to silto uzticību, ko viņš laipni dāvā savējiem.
Visi citi apraksti ir lieki, jo ar Bārtu nevar un nevajag iepazīties attālināti. Tikai klātbūtnē un sajušanā. Un tad jau vārdi vairs nav vajadzīgi.
Atbrauc, atbrauc un atbrauc atkal – iepazīsties, iemīli viņa drosmes pilno sirdi un ved viņu mājās!

P.S. To, ka mīlestība rada pašpārliecību, apliecina arī Bārta kādreizējā kaimiņa Kreša dzīve – pēc septiņiem gadiem patversmē tramīgais, bailīgais Krešiņš, saimnieku lolots un iedrošināts, kļuvis par pašapzinīgu, lepnu ģimenes locekli, kurš piedalās visās saimnieku dzīves gaitās.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-12982