OKTOBRIS – ULUBELES ADOPCIJU MĒNESIS !

🍁 Mūsu mērķis – līdz ziemas atnākšanai pēc iespējas vairāk iemītnieku iekārtot mīļās mājās un nodrošināt vislabāko aprūpi tiem, kas vēl gaida savu Cilvēku 💛

🐾 Tāpēc oktobrī gribam īpaši pastāstīt par mūsējiem – skaistajiem, gudrajiem, mīļajiem Ulubeles iemītniekiem, par viņiem, – kas spēj ienest prieku un omulības sajūtu savā mājā. Par viņiem, – kas ļoti gaida šo iespēju: darīt laimīgu savu Cilvēku.

🐾 Šis laiks ir izaicinājumu pilns visiem Latvijā, arī Ulubelei. Viss, par ko raizējamies un šobrīd piedzīvojam Latvijas ikdienā, tiešā veidā skar arī Ulubeli. Taču mēs darām visu, lai tas neskartu mūsu iemītniekus – lai viņi vienmēr būtu paēduši, siltumā, aprūpēti un veseli. Tas nav viegli, tiešām. Taču vienmēr paliksim uzticīgi savam svarīgākajam principam: nokill jeb dzīvības saglabāšanas idejai.

🐾 Tas ir prieks – adoptēt no patversmes. Taču ja nevari vest kādu mājās, lūdzu atbalsti viņu uzturēšanos patversmē! Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties.

💛 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. 🙏 Mēs visi kopā to varam radīt!Tikai kopā ar jums, Ulubeles draugi un atbalstītāji, varam palīdzēt viņus izglābt, pacelt uz ķepām un dot cerību jaunai dzīvei tāpat kā viņi dod prieku visiem mums! Šajā izaicinājumu laikā viņiem īpaši vajadzīgs jūsu atbalsts, lai spētu sagaidīt savu Cilvēku! Regulārs atbalsts!

🐾 Mums vienmēr pastāv izvēle: ieslīgt pesimismā, sevis žēlošanā un nolaist rokas vai rast prieku un spēku, kas kā bura iznestu mūs šajā izaicinājumu vētrā. Un mēs varam atrast šo prieku un spēku! Ziniet kur? – fantastiskajos Ulubeles iemītniekos un mūsu draugos! 🌞

No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!

Jūsu Ulubele ❤️ 🐾

🐾 Atrodamies Līčos, Stopiņu pagastā, Ropažu novadā. Gaidām ciemos ik dienu bez brīvdienām 10-15. Tālrunis saziņai – 20203333.

Mūsu mazais (droš)sirdīgais Bentlijs 😋 – burvīgs kompanjons cilvēkam, ar kuru būs uz viena viļņa!
#sunsbentlijs
Ulubeles Kaķu dārza omulīgais Zefīrs – smaids līdz ausīm mīlestības pilna sirds!
#kaķiszefīrs