Čikago stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem!

Mūsu Ulubeles lieliskais Čikago – sasniedzis seniora gadus, taču par opīti viņu nenosauksi!

Straujš un spēcīgs kompanjons aktīviem pastaigu biedriem, maigs un uzmanīgs pret mazajiem un trauslajiem. Kinologs atzinis Čikago par ideālu terapeitu bērniem ar īpašām vajadzībām, un patiešām – Čikago kā pacietīga aukle iedrošina bērnus, kuriem bail no dzīvniekiem, trokšņiem, straujām kustībām. Viņš draudzējas un satiek ar visiem – cilvēkiem, suņiem, kaķiem. Mēs vienmēr esam zinājuši, ka labāku draugu par Čikago nemaz nevar vēlēties.

Taču Čikago patversmē dzīvoja jau gandrīz 6 gadus. Jo diagnoze – epilepsija. Kaut arī profilakse un uzturošie medikamenti ir darījuši savu un Čikago lēkmes nav atkārtojušās jau ļoti sen, daudzu domās tas uzlika zīmogu “Adopcijai nederīgs”.

Vecmāmiņa Čikago pamanīja un iemīlēja uzreiz. Taču tas bija visas ģimenes kopīgs lēmums.

Un tagad tas ir Miklaševiču ģimenes lieliskais ČIKO!

Jau nedēļu savās mājās – lutināts un mīlēts:

“Mīļā Ulubele!

Suns labākajos gados – Čikāgo ir atradis savu paradīzi!

Tik mīļi un rāmi suņi ir reti sastopami un mums patiešām ir palaimējies! Ir izmēģinājis gulēt gan savā suņu būdā, gan pie kamīna, gan arī ielavījies uz dīvāna izlaisties.

Čikāgo jeb Čiko ir īsts gurmāns. Atsakās no profesionālās suņu barības, bet asti luncina par gaļu un kotletēm… Kas var būt labāks par šo?

Ir atzinis visus mājiniekus – gan mūs pašus, gan citus draugus – suņus, kaķus, vistas un gaiļus. Kaķi gan sajūsmu vēl neizrāda!

Rāmu un siltu šo gaidīšanas laiku!

Ar prieku,

Miklaševiču ģimene”

Lai sirdssilts un gaišs Adventes laiks jūsu jaukajai ģimenei un visai lielajai saimei!

Lai skaista kopābūšana un sirsnīgi sveicieni no Ulubeles Tev, lieliskais Čiko! 😉