Cilvēk, izdari silto sirds darbiņu !

silti

Diendienā rūpējoties par mūsu mazajiem brāļiem – esam iemācījušies un nebaidāmies strādāt paši. Tāpēc mēs neprasām, lai Tu mūs nodrošini visa gada garumā. Paši vācam mežā kritušos kokus un zarus – skaldām un žāvējam malku. Ja kādam laukos bijusi talka, tad mazie nevajadzīgie klucīši tiek likti maisos un vesti uz Līčiem. Tāpat paši meklējam un liekam maisos sausos salmus, kas palikuši uz lauka un zemniekiem vairs nav vajadzīgi. Darām visu, lai, iestājoties gada aukstajam laikam, Ulubelē mītošie kaķi un suņi būtu siltumā un sausām ķepām. Bet ir dienas, kad tiek atvesti tikko dzimuši mazuļi un tad ir jākurina „uz pilnu klapi” un taupīt nedrīkst.

Cilvēk, ja Tev ir iespēja atvest uz patversmi malku, granulas vai sausus salmus – būsim ļoti, ļoti pateicīgi. Ja Tavs uzņēmums vēlas izdarīt sirdsdarbiņu un ir iespēja nopirkt kurināmo vai apmaksāt transportu, kas atved lielo salmu ķīpu, tad biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”, kas apsaimnieko lielo Rīgas pilstētas dzīvnieku patversmi, ir sabiedriskā labuma organizācija un par šo mazo palīdzības žestu Tev būs iespēja atgūt nodokļus.

Jau iepriekš paldies 150 suņu un 60 kaķu vietā – šāds dzīvnieku skaits katru dienu uzturas Līčos – saka Ulubeles komanda.

Mūsu ziedojumu konts:
LV97HABA0551028353893
Biedrība”Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr.LV 40008095993

Mūsu adrese: Rīgas rajons, Stopiņu novads, Līči
Web: www.ulubele.org
E–pasts: adopcija@ulubele.org
Tālrunis: 20203333