Labo darbu nedēļā palīdzi Ulubeles rūpju bērniem Līču patversmē!

LDN

22.-28.oktobris – Labo darbu nedēļa

Senā paruna vēsta, ka „dots devējam atdodas”. Mūsu senči labi saprata, ka šis darbojas katra cilvēka dzīvē, jo labākais veids, kā kļūt laimīgam, ir – darot laimīgus citus.
Mēs sakām paldies visiem mūsu draugiem, kuri mums palīdz ikdienā, un uzrunājam tos, kuri varbūt pirmo reizi gribēs izdarīt ko labu pamestam dzīvniekam, jo šodien taču sākas Labo darbu nedēļa.
Šorīt Ulubeles aprūpē ir un cilvēka mīlestību, uzmanību alkst 142 suņi un 47 kaķi. Vissvētīgākais labais jeb sirds darbs ir , domājot atbildīgi, kļūt par kāda pamesta un nodota dzīvnieka saimnieku. Saprotam, ka ne visiem tas ir iespējams. Taču jebkurš var palīdzēt izārstēt traumētu vai slimu pamestu dzīvnieku. Bieži vien slimība vai trauma ir iemesls, kāpēc saimnieks atsakās no sava uzticamā drauga un kā vecu, saplīsušu lietu izmet pa durvīm.

LDN

Ulubeles aprūpē šobrīd ir 4 īpaši rūpju bērni. Ar diabētu slimais kaķis Dibē (attēlā), un trīs suņi, kuriem nepieciešama ilgstoša ārstēšanās – ar smagu stafilakoka infekciju pamesta rotveilera kucīte (attēlā), Palmu ielā notriekts vidēja auguma suņu puika, kuram bija jāamputē puse astītes un ķepā jāliek implants un 8 gadus vecā VAS kucīte, kurai auto traumas rezultātā ir sarežģīts lūzums un jāpārstāda āda uz kājas.

LDN

Ulubeles komanda savā darbā nešķiro dzīvniekus neperspektīvajos, kuri jāiemidzina, lai glābtu tik jaunos, stipros un veselos. Ulubele ir vieta, kur jebkurš noklīdušais vai pamestais rod patvērumu, līdz viņš sagaida savu cilvēku. Mēs neesam Dievi, lai lemtu kurš dzīvos un kurš mirs! Tāpēc, ja ārsti dod cerību, mēs visiem spēkiem cenšamies palīdzēt visiem, kuri nonākuši pie mums Līču patversmē. Tu arī vari palīdzēt ziedojot Līču patversmes dzīvnieku aprūpei un ārstēšanai:

Ziedojuma konts:
Biedrība „Dzīvnieku pansija Ulubele”
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank,
LV97HABA0551028353893

Ziedojuma tālrunis 90006083 (1 zvans =1 Ls)

Sadarbībā ar Ziedot.lv projekts Izdari sirds darbu!

Ziedotājiem – īpaši juridiskām personām, ir iespēja ziedot un atgūt nodokļus, jo Ulubele ir sabiedriskā labuma organizācija.

Katru dienu Ulubelē uzturas vairāki desmiti mazuļu, kas cietuši no nesaprātīgu cilvēku rīcības, jo noņemti mammām, ielikti maisos vai kastēs un pamesti bojāejai. Līču kopējiem ir jābūt mammas vietā, lai no mazā, vārgā kunkulīša izaugtu dūšīgs kucēns vai kaķēns. Tāpēc mēs lūdzam – Cilvēk, ja vari palīdzēt izaugt mazuļiem, tad Ulubelei jau šodien ir ļoti, ļoti nepieciešami pēc iespējas kvalitatīvāki konservi kucēnu un kaķēnu piebarošanai.

No citām lietām patversmei vienmēr ir aktuāli un nepieciešami kaķu smiltis, malka vai briketes. Līču patversmē regulāri darbojas makulatūras savākšanas punkts.

Taču būt dāsnam nenozīmē dot tikai naudu vai materiālus labumus tiem, kuriem to trūkst. Tas nozīmē dāvināt arī savu laiku:
• Atbrauc uz patversmi, izved pastaigā suni vai samīļo kaķi. Viņi to pratīs novērtēt, jo katru dienu sacenšas par cilvēka uzmanību un mīlestību.
• Kļūsti kādam patversmes iemītniekam par krustvecāku un palīdzi meklēt mājas.
• Atbrauc uz Līčiem un palīdzi praktiskos darbiņos, jo patversmes iemītnieku voljēri, būdas un istabiņas ir jāsagatavo ziemai.

Labie darbi ietver arī ikviena spēju uzņemties atbildību par savu dzīvnieku visa mūža garumā, nesagādājot rūpes un raizes. Tāpēc, ja gadās nelaime un dzīvnieks noklīst, meklē patversmēs. Paraugies, vai Tava suņa kakla siksniņā ir ierakstīts saimnieka telefona numurs un, ja esi čipējis savu mīluli, noskaidro, vai čipa dati ir ievadīti valsts kopējā dzīvnieku reģistrā. Tas ļoti palīdzēs, ja dzīvnieks pēkšņi noklīdīs. Esi atbildīgs un sterilizē savu mājas mīluli, neradot nevajadzīgus pēcnācējus.

Labo darbu nedēļa ir brīnišķīga iespēja Tev sākt kļūt labam, ja vēl tāds neesi, un turpināt labos darbus mums visiem kopā.

Ulubeles komanda
Tālrunis: 20203333
Web: www.ulubele.org
E – pasts: ulubele@ulubele.org
Twitter:
Blogs: http://ulubele.blogspot.com/
Facebook:
Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/ulubele/