Rokijs tagad dzīvo Jūrmalā

“Labdien!

Šeit Jums raksta Rokijs no Jūrmalas. Esmu ļoti apmierināts ar savu jauno ģimeni. Mēs katru vakaru ejam pastaigāties. Man ļoti patīk sportiņš, tāpēc saimniece izdomāja braukt ar riteni un es skrienu blakus. Vēl jau mana ģimenīte grib mani pieradināt iet paplunčāties upē, bet es nekādi nevaru saņemties. Patreiz tikai iebrienu padzerties.

Pie mums sētā ir daudz ežu – par tiem es ziņoju saimniecei jebkurā diennakts laikā.Vienu dienu vārnulēns bija izkritis no ligzdas,tad jezga bija tik liela.Vārnas man uz galvas meta gan čiekurus,gan ābolus. Tas bija ļoti jautri – skrēju, rēju, lēcu cik augstu vien spēju.

Kad laukā ir karsts izroku tranšejas, kur dzesēties. Un vēl man taču saimniece atrada pie auss kaut kādu augoni. To man izoperēja, tagad viss ir labi,diegus jau izņēma pie daktera uzvedos labi.

Mašīnā es gan gribu sēdēt mammai klēpī – vēl neļauj, bet pārbaudu katrā braukšanas reizē, varbūt noteikumi mainījušies.Meitenīte mani ļoti lutina ar suņu kārumiem.Es mīlu un ļoti sargāju savu ģimeni un zinu, ka viņi mīl ļoti mani – bučojamies dienā neskaitāmas reizes. Sūtu daudz buču un apskāvienu savām kopējām- draudzenēm! Paldies Jums!Patiesā cieņā Rokijs no Dzintariem Jūrmalā.

P.s. 28.05.2019 no Ulubeles paņēmām mūsu mīluli Rokiju. Ieva”

#ulubele #adopted #sunsrokijs

This image has an empty alt attribute; its file name is Ulubele-3.png