Džīna

Džīna

Tas ir vārds, kādu devām melnajai suņu meitenei. Par lielu brīnumu, šo vārdu viņa pieņēma un sāka atsaukties jau pirmajā dienā. Varbūt bildē uzreiz nevar atpazīt to pinkaino mazo sunīti, kas dzīvoja pie pašas ieejas. Džīna bija pie friziera.
Kādu laiku jau domāju, ka varētu paņemt atkal kādu suni, bet šoreiz gribējās pavisam mazu, lai var ielikt somā un ar autobusu braukt uz dārzu. Kucēnu tā kā negribējās, jo tas par strauju kundzei gados, bet arī vecu nē, jo zinu, cik sāpīga ir šķiršanās. Tā nu paskatījos dažādās vietās internetā, šur un tur, bet kaut kā neatradās… vai par lielu, vai jau paņemts… Tā neko nedomādama, aprīlī radiem līdzi aizbraucu uz patversmi, lai izvestu kādu sunīti pastaigā. Pie pašiem vārtiņiem pretī izskrēja melns pinkains suņuks un sāka lēkāt gar sētu. Tā bija mūsu pirmā satikšanās. Izvedu viņu pastaigā un sapratu, ka jāņem. Neskatoties uz to, ka nebija īsti tas, ko vēlējos, nākamajā dienā jau devos uz Līčiem pakaļ, lai vestu viņu mājās. Vēl šodien īsti nezinu, kurš kuru izvēlējās, es Džīnu, vai tomēr viņa mani.

Džīna

 

Džīna

Džīna ir ļoti mīļa un draudzīga ar visiem. Bieži ielien klēpī pasēdēt (cik nu tas ir iespējams, jo nav jau tik maza), kopā padzeram kafiju (ļoti garšo pat bez cukura). Barošanas ziņā gan nav viegli, jo ļoti izvēlīga. Džīna ir tik enerģiska, ka pat garās pastaigas pa mežu vai jūras krastu daudzu km garumā nespēj viņu nogurdināt. Nepalaidīs garām nevienu suni, ķer visu, kas kustas – taureņi, putni, kaķi, un jebkuru kukainīti. Diemžēl arī braucošas mašīnas riteņus. Liela medniece. Bieži no zemes izrok un atnes krupīšus. Izvārtīsies pa visām peļķēm, no visiem grāvjiem iznesīs samestos atkritumus, bet kaulus apraks zemē, lai nemētājas. Ja apniks vienkārši skriet, tad pati mētās un ķers čiekurus. Dažkārt garāmgājēji stājas un skatās kā uz cirka sunīti. Bet svešus suņus saimniece nedrīkst glaudīt vai lielīt, jo Džīna ir vienīgā un labākā. Visu jau nevar aprakstīt un nav jau tikai tas labais, gadās arī netikumi, bet vēl ir laiks mācīties kā mums dzīvot.

Džīna

Paldies jums, ka turējāt šo suņuku tik ilgi, lai mēs satiktos un iemīlētu viena otru jau no pirmā skatiena. Es ticu, ka katram sunim ir savs īstais saimnieks. Galvenais, lai viņi satiktos…

Izturību un pacietību jums
Džīnas jaunā saimniece Janīna