Džo

DŽO – puika ceļā uz drosmi ♥

Džo – pavisam jauns, mazliet nedrošs, piesardzīgs, bet amizants un mīļš puika. Pie žoga ļoti cenšas izrādīt savu drosmi un bezbailīgumu – tas nozīmē – labi zina, kāds viņš gribētu būt! 💕 Un Džo ir ceļā uz to!Viņš meklē cilvēku, kurš palīdzēs pārvarēt nedrošību, jo Džo ļoti grib uzticēties un nebaidīties – tikai jāpalīdz atvērties!

Pavisam maziem solīšiem viņam tas sanāk! 💕 Un pašam par to liels prieks. Prieks arī mums un visiem viņa draugiem.Vēlams, lai jaunajās mājās jau gaidītu kāds draudzīgs suņuks = draugs = labais piemērs = rotaļu un blēņu biedrs. Kopā drošāk un vairāk jautrības. Un mazāk uztraukumu par nepareizi izdarītām lietām, ko Džo ļoti pārdzīvo.

Mēs zinām, ka Džo saimnieki būs dzīvespriecīgi un izaicinājumus mīloši cilvēki, kas vienmēr izdomās jaunus un neparastus veidus, kā piesardzīgajam Džo pārliecinošāk ienākt cilvēku apdzīvotajā pasaulē. Jo Džo – kaut arī Rīgas lielpilsētā dzimis un audzis, vislabāk pārzina tikai cilvēku pamestas un degradētas vietas – Ziepniekkalna dārziņus, bomzīšu sadzīvi, piegružotas teritorijas un tā… Skumjas dzīves skumjš liecinieks un upuris…

Taču tagad Džo ir uz jaunām sliedēm un ar jaunu iedvesmu – viņš zina, ka var būt savas mājas un sava pagalma zvaigzne! Starp citu, viņa īstais brālītis, pusbrāļi, pusmāsas un mīļā mammīte jau dzīvo savu dzīvi labās mājās. Par dažiem Džo pat zina, ka par spīti vienkāršajam, “nešķirnīgajam” izskatam, devušies uz dzīvi ārzemēs. Tas ļoti iedvesmo sprigano, dzirkstošo Ziepniekkalna dārziņu puisi Džo parādīt sevi no vislabākās puses – viņš arī var, viņam arī drīkst būt šāda iespēja!

Mēs visi kopā gaidām un ticam, ka iespēja atnāks pavisam drīz! Jo negribam pievilt savu Džo – drosminieku ar piesardzības aizsargbruņām! Viņš tiešām ❗gaida.

🙏 Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Džo un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Džo Ulubelē jau vairāk nekā gadu. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. ❤ Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu glāb dzīvības. Mēs visi kopā to varam!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤