! Sirds siltumu 100 opīšiem ! Lakijs !

🐾 Staltais Lakijs Ulubelē nonāca 2018.gada oktobrī – anonīms, bez mikročipa, bez ziņām par dzīvesvietu. Viņam gan bija kaklasiksna, taču saimnieki nemeklēja, uz sludinājumiem neatsaucās un Lakijs palika pie mums.

Sākumā Lakijs šķita mazliet lecīgs – tāds stiprinieks ar militārista stāju un brīvām manierēm, taču pamazām iejutās un saprata, ka drīkst rādīt savu patieso dabu – patiesībā lielais stiprais suns izrādījās ļoti lādzīgs un draudzīgs. Pret savējiem – īsts mīlulītis.

Jāatzīst, ka Ulubelē Lakijam bija savs pārbaudījumu laiks – vairāk nekā gadu viņa voljēra kaimiņiene bija spriganā enerģijas dzirkstele Tuta, kas nevienam savā apkārtnē neļāva baudīt mieru ilgāk par 5 minūtēm. Lakijs turēja līdzi un mums likās, ka viņam pat patika šī nemitīgā skriešana, lēkāšana un būšana uzmanības centrā. Kaut arī sasniedzis 8 gadu vecumu, Lakijs bija lieliskā fiziskā formā un neatpalika ne soli. Kad pavasarī Tuta devās uz mājām Vācijā, Lakijs voljērā palika viens. Viņš ļoti priecājās par katru pastaigu un katru uzmanības apliecinājumu un viņa mīļāka vieta bija pie voljēra vārtiņiem – viennozīmīgi demonstrējot, ka gatavs doties uz mājām. Aiz skumjām un garlaicības pat uzaudzēja kārtīgu “riepu” un biežāk atļāvās vienkārši pasnaust saulītē.

👣 Uldis un viņa ģimene meklēja draugu un pieskatītāju lauku īpašumam. Tādu mierīgu, draudzīgu un labdabīgi noskaņotu. Uldim Nepālas mājā vienmēr bijuši lieli suņi – Tibetas mastifi un tagad arī šeit, Latvijā, mājas bez drauga suņa likās tukšas. Pirmajā tikšanās reizē Lakijs izskatā un uzvedībā ļoti mēģināja līdzināties Tibetas mastifiem, taču svarīgākais jau nebija izskats, bet viņa draudzīgums un miers. Un tas, ka Lakijs bija tūlīt gatavs doties līdzi Ulda ģimenei uz Drustiem. 👣🐾

Doties līdzi tobrīd droši vien līdz galam neizprotot savu jauno misiju. 💛 Nu Lakijs kļuvis par “Den ņi ling” budisma meditēšanas centra pieskatītāju, dzīvo Ulda ģimenē un viņa vārds ir Lha kji, kas tibetiešu valodā nozīmētu “Dievību suns”.

Pagājuši 3 mēneši kopš Lakijs ir jaunajās mājas un pilda jaunos pienākumus. Kārtīgi pieskata visus atbraucējus un tuvāko apkārtni. Ļoti samīļo savējos un vienmēr turas pie mājas.

Uldis saka – neticami, ka Lakijs ir tik mierīgs un rāms – gandrīz visu laiku izvēlas atrasties savā būdiņā un pat pastaigās reizēm jāpierunā doties līdzi!

☀️ Mums gan ir izskaidrojums – vienmēr godprātīgais Lakijs no visas sirds mācās meditēt!

☀️ Beidzot ir miers un klusums.

☀️ Beidzot viņam ir Skolotājs.

☀️ Beidzot ir mājas ar labu auru un svētīgu misiju.

☀️ Lakijs grib iederēties tajā.

☀️ Meditēt un saņemt atbildes uz savas dzīves jautājumiem.

Om mani padme hum 🙏

♥️ Lai jums piepildīts laiks kopā! Lai apgaismojat viens otra dzīvi ar sirsnību, mieru un prieku! Paldies, Uldi un Goma! 🙏

♥️❗️ Lakijs Ulubelē nodzīvoja divus gadus. Mēs visi esam padarījuši un varam padarīt šo satikšanos iespējamu – Ulubeles iemītnieka un viņa Cilvēka satikšanos! Pēc likumā strikti noteiktajām 14 dienām vai pēc nokill patversmes principa pat daudziem klusu cerību pilniem gadiem! Atbalsti Ulubeles nokill ideju, palīdzi viņiem satikties! Tavam ziedojumam Ulubelē ir dzīvības vērtība!

Lakijs

Ja kāds ieskatās šajās bildēs, tad šaubu nav – pretī nāk stiprs, spēcīgs atlēts, īsts “commando”! Instinktīva reakcija uz vientuļas meža takas šķiet – dot ceļu un respektēt! Īstenībā tas ir mūsu LAKIJS – tikko seniora vecumu sasniedzis (8 gadi) draudzīgs un labdabīgs suņupuika (par opi skaļi lūdzu viņu nesauksim!) ar stingru stāju, lielu spēku, bet bērnišķīgi dāsnu mīļumu un dzīvesprieku.


Lakijs satiek ar visiem – lieli un mazi cilvēki var justies droši un pasargāti viņa respektablajā kompānijā. Ne tikai pasargāti – Lakijs šad tad atklāj arī savu rotaļīgo pusi – bumbas un citas rotaļlietas galīgi nav svešas!
Suņu meitenes Lakijs mīl vai uzskata par vismaz “paciešamām” pat tādā gadījumā kā ar viņa voljēra biedreni vulkāniski ekspresīvo Tutu, kas ir lēkājoša, skrienoša, visu pārņemoša enerģijas bumba!

Vārdu sakot – brīnišķīgs, saticīgs, nosvērta rakstura, priecīgas dabas un iespaidīga izskata suns vislabākajos gados. Gaida savu īsto cilvēku Ulubelē.

P.S. Neskatoties uz stalto, eleganto iznesīgumu, Lakijs uz mājām līdzi ņems Zelta apdrošināšanas polisi – veterināro aprūpi līdz mūža galam uz Ulubeles rēķina.

http://www.dzivniekupolicija.lv/…/ulubele-atrasts-suns-25343