Liels paldies par regulāru brīvprātīgo darbu!

Paldies apņēmīgajiem jaunsargiem no Jaunsardze 5.novada nodaļas Baldones jaunsargu vienības un viņu instruktoram Jānis Kušners par regulāru brīvprātīgo darbu Ulubelē! Viņi pie mums braukuši kopš rudens, nešķirojot darbus, laika apstākļus un uzskatot, ka patversmes iemītniekiem no sirds var palīdzēt arī tad, ja vēl nav ieguvuši brīvprātīgo apliecības. 💛

Nu jau uzskatām viņus par pastāvīgajiem brīvprātīgajiem, uz kuriem var paļauties! Tāpēc tikai likumsakarīgi, ka šajā talkošanas reizē viņi kļuva par pilntiesīgiem Ulubeles brīvprātīgajiem, saņēma brīvprātīgo apliecības un turpmāk varēs arī izvest pastaigā suņus un piedalīties dzīvnieku socializācjā. 🐾

Parasti brīvprātīgais darbs Ulubelē tikai sākas ar jauno brīvprātīgo apmācību, līguma parakstīšanu un apliecības saņemšanu. Valstī noteikto Covid ierobežojumu dēļ jau gadu apmācības pārtrauktas, jo tās nevar veikt attālināti – ir būtiski iepazīties ar patversmes kārtību, teritoriju un, protams, iemītniekiem šeit, uz vietas! Tas nepieciešams dzīvnieku un cilvēku drošībai un darba kvalitātei.

🟡 Pastāvīgajiem brīvprātīgajiem, kuriem jau ir apliecības un kuri regulāri brauc palīgā, ir iespēja nopietnāk iesaistīties darbā, apgūstot jaunas prasmes – dzīvnieku socializāciju kinologa vadībā, dzīvnieku reklamēšanu un adopcijas popularizēšanu sociālajos tīklos, patversmes iemītnieku mītņu labiekārtošanu.

🟡 Taču Ulubelē vienmēr ir tādi darbi, kuros var palīdzēt ikviens! Protams, ievērojot Ulubeles Iekšējās kārtības noteikumus un valstī noteiktos ierobežojumus. Īpaši aktuāla palīdzība būs pēc sniega nokušanas!

🟡 Palīdzot patversmei, katrs var likt lietā savus talantus, spējas, prasmes un apgūt jaunas. Tā var lieliski iepazīt patversmes iemītniekus un viņu vajadzības. Tā var izdarīt labu darbu un gūt gandarījumu. Tā var padarīt šo pasauli labāku.

🟡 Ja esi gatavs braukt palīgā, lūdzu zvani un piesakies 20203333, raksti Ulubelei Fb, Ig, Tw vai e-pastā: ulubele@ulubele.org!