Mācāmies fotografēt mājas mīluļus un ziedojam „Ulubele” ķepaiņiem

Mājas mīluļu fotografēšana ir reizē aizraujošs un sarežģīts process, jo laba galarezultāta iegūšana ir nemitīgas foto „medības”, kam nepieciešama liela pacietība un zināšanas. Tāpēc visi mājdzīvnieku īpašnieki un mīļotāji 23. novembrī ir laipni gaidīti izstādē „Riga Photo Show 2013”, lai kopā ar juristu un fotogrāfu Aivaru Borovkovu un dzīvnieku patversmes „Ulubele” iemītniekiem mācītos „noķert” labus un kvalitatīvus fotomirkļus.

foto

Aivars Borovkovs, kuram dzīvnieku fotografēšana ir sirdslieta un kura fotodarbi ir izrādīti gan Latvijā, gan ārvalstīs, sestdien, 23. novembrī, plkst. 13.00 seminārā „Mājas mīluļu fotografēšana – „viss priekš kaķiem”” dalīsies savā daudzu gadu garumā uzkrātajā pieredzē un atklās, kā iegūt kvalitatīvus fotoattēlus ar profesionālu un neprofesionālu fototehniku.

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Dalība seminārā – ziedojuma veidā dzīvnieku patversmes „Ulubele” iemītniekiem.

„Ulubeles” vadītāja Ilze Džonsone ir gandarīta par gaidāmo izstādi un semināru: „Mājas mīluļa fotogrāfijas ir svarīgas ne tikai saimnieku priekam, bet arī nepieciešamas dzīvnieka drošībai. Mirklī, kad notiek nelaime vai dzīvnieks noklīst, ir svarīgi palīgā saucienam sociālajos tīklos un sludinājuma lapiņās pievienot kvalitatīvu dzīvnieka „pases” foto. Šādi foto ir jāglabā savā datorā un mobilajā telefonā un nelaimes gadījumā jāpievieno palīgā saucienam. Jau gadu veiksmīgi darbojas palīdzības portāls dzīvniekiem un viņu saimniekiem www.dzivniekupolicija.lv, un mēs praksē redzam, cik liela nozīme ir sludinājumam pievienotam kvalitatīvam dzīvnieka foto.”
Visās izstādes dienās „Ulubeles” stendā ikviens tiek laipni aicināts apskatīt Aivara Borovkova un fotogrāfa Nila Viļņa darbu izstādi „Draugs draugam”, kurā iemūžināta četrkājaino draugu neparasti plašā un amizantā emociju gamma, kas neatstās vienaldzīgu nevienu izstādes apmeklētāju.

Kā zināms, no 22. līdz 24. novembrim Ķīpsalā jau otro reizi notiks Baltijas nozīmīgākā foto un video tehnikas izstāde “Riga Photo Show 2013”, kurā varēs uzzināt nozares jaunumus, novērtēt visu jaunāko foto un video tehnikas jomā, iegūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, apmeklējot seminārus un meistarklases, kā arī piedalīties fotosesijās.