Māja ar dārzu? Lūkojies pēc sarga, drauga vai dārznieka? Atbrauc un atbildīgi izvēlies īsto!

01.05.2015 (1)

Tev ir lauku mājas, saimniecība vai privātmāja un esi nolēmis kļūt par kāda četrkājaina drauga saimnieku? Tev vajadzīgs draugs, kurš, sagaidot priekā vēcinās asti un dos pašas patiesākās bučas? Vajadzīgs palīgs, kurš sargās Tevi un Tavu namu? Varbūt draugs un kompanjons vajadzīgs Taviem vecākiem laukos? Četras brīvdienas ir lieliska iespēja, lai atbrauktu uz lielo dzīvnieku patversmi Līčos un iepazītos ar 199 suņiem vecumā no 2 mēnešiem līdz 17 gadiem. Viņi ir lieli un mazāki, lutausīši un spicausīši, ar bieziem kupliem kažokiem un mazu spalviņu, kad aukstā laikā vajadzīgs mētelītis. Viņi ir tikpat dažādi kā mēs – cilvēki un tieši tāpat kā mēs – viņi visi vēlas būt mīlēti. Mazo kucēnu varēsi audzināt un skolot pats. Ja izvēlēsies dot patvērumu pieaugušam, gudram sunim, kurš neko vairs negrauž un nerok, izdarīsi patiesu sirds darbu. Sniegsi mājas un vajadzības sajūtu, kas katram ir pati svarīgākā, jo Ulubele, lai cik mēs censtos, ir vien patvērums starp slikto pagātnē un gaišo nākotnē.

Ieskaties, izvēlies, atbrauc un adoptē: Līču iemītnieku foto un īsi apraksti.
Jaunos saimniekus mēs brīvdienās Līčos gaidām visas dienas no plkst. 10.00 – 17.00.

Aicinām iepazīties ar pieciem, mūsuprāt, ļoti motivējošiem iemesliem, kāpēc četrkājaino draugu vērts izvēlēties Ulubelē.
Mīļi gaidīti Līčos arī ciemiņi, kuri vēlas palīdzēt, atvedot dāvanas patversmes iemītniekiem. Šeit būs mazs špikerītis, lai nav jālauza galva.
Palīgus suņu staidzināšanā gaidām katru dienu no plkst. 12.00 – 16.00. Atgādinām, ka jau mēnesi Ulubelē ir jauna kārtība – suņus staidzināt var, ja ir iegūta Ulubeles apliecība par brīvprātīgā darba apmācību-instruktāžu. Īsas apmācības-instruktāžas brīvprātīgajiem Līčos notiek katru sestdienu un svētdienu plkst.12.00 un 14.00.
Ja kādam čaklam draugu pulciņam brīvdienu par daudz, gaidām palīgos uz malkas zāģēšanu un kraušanu šķūnītī. Lūgums sazināties par talkošanu iepriekš uz 20203333.

Lai Jums gaišas un priecīgas brīvdienas,
U komanda
Tālruņi – 20203333. 27803333, 27863333