Muris sveicina no Bišumuižas!

Sveiciens! Kādā mirklī aicinājāt sūtīt stāstus no mājām! Muris sveicina jūs no Bišumuižas. Boss pirms diviem gadiem izvēlējās Matīsu, kad tas ienāca voljērā. Mārketings nostrādāja, Muris uzreiz pieglaudās pie kājām un kārtīgi sasveicinājas, veiksmīgi “nopērkot” nākamā saimnieka uzmanību.

Tagad šis runcis ir kļuvis par īstu Bišumuižas apkārtne slavenību, kuru pazīst un mīl gan kaimiņi, gan suņi, gan bērni. Neviena diena nevar sākties bez pastaigas pa pagalmu un kārtības pārbaudi. Pēc tam noteikti jābauda kāds Purina un Sheebas gardums. Pēc kārtīgi padarīta darba tiek pieprasīta obligātā vēdera kasīšana saimniekam un mīlestības pauze. Pēc tam var doties baudīt diendusu no saimnieka aizlienētajā pufā, kas kļuvusi par Mura rezidenci. Pēcpusdienas programmā vienmēr ir viesošanās kaimiņu dzīvokļa “restorānā”, kur tiek apēsta citu kaķu pārtika un pieprasīta vēdera kasīšana tūre saimniekam. Vakara programma noslēdzas ar ieritināšanos blakus saimniekam un saldiem sapņiem līdz rītam. Tāds ir Mura ikdienas dzīvesstāsts.

Paldies, ka devāt iespēju tik foršu kaķi atrast 😉 Tā kā mums te jaunais projekts.. Ir kluss pagalms un apkārtne. Viņam standartā no rīta ir apiet apkārt mājai pie mana labākā drauga un apēst viņa kaķa paiku 🙂