Nora

Skaistulei Norai piemīt gluži vai dižciltīgs daiļums un grācija. Taču lai atturīgi elegantais izskats jūs nemaldina – līdzīgi kā viņas vārda māsa Ibsena lugā, ziemeļniece Nora ir impulsīva, mazliet izlutināta un mēģina saprast, ko īsti dzīvē grib.

🐾 Mēs nezinām, kas bijis Noras saimnieks, bet mēs labi varam redzēt, kāds viņš bijis – cilvēks, kurš vieglprātīgi uzskatījis, ka suņi paklausību un labas manieres iegūst patstāvīgi, pašmācības ceļā.

Noras gadījumā tas noteikti nav noticis – viņas enerģiskais raksturs prasa skološanu, slīpēšanu, lielu pacietību no cilvēka puses. Arī uzmanību, vēlmi saprast, saprasties un stingru audzināšanu ar disciplīnas prasībām. Pretējā gadījumā Nora kā izlutināta skaistule gribēs būt noteicēja jebkurās attiecībās – kā ar cilvēkiem, tā četrkājainajiem, un visu darīs pēc sava prāta.

Acīmredzot, neticis galā ar Noras impulsīvo dabu, saimnieks bija viņu pielicis pie ķēdes un arī šeit pārrēķinājies. Nora vienkārši norāvās un aizmuka. Ar visu ķēdi.

🐾 Nora Ulubelē mācās paklausību un pacietību, taču pilnīgi skaidrs, ka ne tikai labām manierēm, bet arī pilnvērtīgai skološanai būs nepieciešamas nodarbības tieši kopā ar savu saimnieku un mājas apstākļos.

🐾 Nora gaida cilvēku, kurš —– iemīlēsies viņā! Kurš būs tikpat enerģisks kā viņa, kura ikdienas režīmā būs ieplānots pietiekams laiks un nenovērtējama uzmanība kopīgām sportiskām nodarbībām mežu un pļavu plašumos. Kurš caur viņas skaistules kaprīzēm ieraudzīs īsto Noru – sportisku, stipru, azartisku un aizrautīgu drauga-kompanjona dabu.

Kuram būs ieplānotas arī kopīgas laiskas atpūtas stundas, lai Nora beidzot varētu ļaut izpausties arī savai sievišķīgajai pusei. Jo patiesībā viņa mācās ne tikai labās manieres, bet arī to, ka izrādīt drīkst arī mīļumu un pieķeršanos, kas noglabāts dziļi sirsniņā. Savam Cilvēkam.

🙏 Ja nevari sniegt viņai mājas, lūdzu atbalsti skaistules Noras un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤

FOTO – Ivars Tračums