Panda

Labvakar! Gribēju atskaitīties par Pandas gaitām jaunajās mājās. Mēs esam sajūsmā par mazo kaķa bērnu! Jau pirmajos mirkļos, kad vedām mājās, Panda izcēlās ar savu apzinīgumu un izcilajām manierēm – sēdēja rāms klēpī un pētīja apkārtni pa logu, ik pa laikam murrājot.

Kad atbraucām mājās, pretī mūs gaidīja mūsu citi četrkājainie mājas iemîtnieki – trīs kaķi un divi suņi. Suņi bija pārsteigti un pārlaimīgi par mazo kaķēnu – suņu meitene tikai uzmanīgi nopētīja un rezervēti turējās attālināti, savukārt suņu puika gribēja mazo aplaizīt, pabakstīt, pamīļot un uzņemties rūpes. Tik ļoti bija sajūsmināts, ka staigāja Pandam pakaļ visu vakaru. Panda gan pret suņiem bija ļoti ieturēts un pamanījās gan uzšņākt, gan pavicināt ķepas.

Uz šo dienu Panda ar suņiem ir jau ļoti apradis, bet vēl ir noteikti rezerve līdz bučām un glaudieniem. Kaķi bija pieņemošāki – pāris šņācieni un jau apraduši viens ar otru. Kastīti Panda lieto ļoti pieklājīgi un apzinīgi, ēd labi (izvēlīgs uz barību, ēd pavaidām Rotal Canin kaķēnu barību, ik pa laikam uzkožot kādu svaigu gaļas gabaliņu). Pieklājīgs un mīļš vez gala. Pa naktīm guļ gultā blakus, murrājot un meklējot siltāku vietu 🙂

Kad mazais murrā un gatavojas gulēt, viņš smieklīgi sūkā pakaļkājas spalviņas, pilnīgi kā knupīti. Katrā ziņā – ārā pagaidām nelaidīsim, kamēr apradīs ar māju un cilvēkiem. Esam aprīkojuši Pandu ar blusu siksniņu un redzam, ka vajadzēs arī īpašu nagu asināmo. Uz spēlēšanos mazais ir ļoti nasks, par ko bērni ir īpaši priecīgi (mūsu pamatiedzīvotāji kaķi neizrāda interesi ne par vienu spēļmantiņu/bumbiņu/pelīti). Pandas mīļākā rotaļlieta ir saņurcīta papīra bumbiņa. Nu īsumā – esam ļoti pateicīgi par šo miera un mīlestības iemiesojumu! 💕 ne mirkli neesam nožēlojuši šo izvēli!