Pifs

Pifs patversmē nonāca pirms 3 gadiem, kad vietējie iedzīvotāji ziņoja par nedraudzīgu suni, kurš mitinājās Davgavgrīvas cietokšņa teritorijā.

Suņuks bija ļoti nesocializēts un drīzāk dzīvojis savvaļā, nekā kopā ar cilvēkiem. Pifam šobrīd ir apmēram 7 gadi – joprojām aktīvs, dzīvespriecīgs un smaidīgs, apradis ar patversmes dzīvi. Šo trīs gadu laikā patversmē ir pieradis pie cilvēkiem, astīti luncinot sagaida savējos un gatavs nobučot no galvas līdz kājām. Tikai savējie pazīst šo suņuku no saulainās un gaišās puses – cik viņš ir jauks un mīļš. No svešiem baidās, cītīgi aprej un sargā gan sevi, gan savu teritoriju un voljera biedreni Ļusju. Pifs bez problēmām sadzīvo ar citiem suņiem, bet necieš bērnus – visticamāk bijusi slikta pieredze ar bērniem.

Viņš tikai mācās staigāt pie pavadiņas, vēl jūtas nedroši ārpus patversmes voljera, bet tas ir tikai socializācijas un laika jautājums. Tik ļoti gribētos, lai šis jaukais suņupuika atrastu sev ļoti iejūtīgus un mīlošus saimniekus (bez maziem bērniem!), kuri gatavi regulāri braukt iepazīties un socializēt Pifu un kuri negaidīs, ka viņš uzticēsies uzreiz. Pifs vislabāk jutīsies privātmājā ar drošu žogu un vēl ar kādu drošu suņuku!

❤️ Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Pifu uz mājām, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi! No sirds pateicamies! ❤️