Pipars un Rausītis

Sveiki, Ulubele,

jau divas nedēļas Ulubeles saldais pārītis dzīvo jaunajās mājās Mežaparkā, nosaukti par Piparu un Rausīti. Abu galvenais uzdevums bija saprasties ar mājas kaķi Plūmi, kas no Ulubeles pie mums atbrauca pirms 7 gadiem. Un tagad, kā šī nedēļa varētu izskatīties ar abu kaķēnu acīm:

Tā, mūs ieliek šaurā kastē un braucam kaut kur prom no mūsu Ulubeles. Lai gan visu ceļu mēģinām skaļi ņaudēt, atpakaļ mūs neatved, bet noliek būrīti, atver durtiņas un gaida, lai mēs tūlīt izejam ārā kādā svešā vietā. Labāk paliekam šeit iekšā. Sāk smaržot ēdiens, nu labi, tad jau ar pusstundas baidīšanos pietiks, rāpjamies ārā. Šeit ir diezgan plaši, visu apostam, un atrodas arī kaut kas interesants – vadi. Nu kāpēc tāds uztraukums, nerādot televizors. Ak, arī internets nedarbojas – protams, jā tāda maza kastīte nokrita gan no galda, kad mēs abas tur kūleņojām.
Nu, kāpēc jānoņem galdauts? Mēs taču tikai vienreiz paspējām tajā ieķerties un noraut to uz grīdas. Un saplīsa taču tikai 1 šķīvis. Ak, atkal dod ēst? Kas tad šoreiz, kaķēnu konservi? Un biezpiens arī? Labi, pirmo nedēļu vēl varam to ēst mammai par prieku, lai gan maltā gaļa mums vakar garšoja labāk.
Lieliski, ka šeit ir tik liels apavu skapis, labākā vieta rotaļām. Un ārā uz terases ir kaut kas auksts un balts, bet mums atkal neļauj rāpties uz malas, lai nenokrītam. Šeit jau dzīvo viens kaķis – nu un? Mūs tas pilnīgi neuztrauc, ka viņš šņāc, jo Ulubelē taču to bija daudz vairāk. Un vispār, beidziet taču mūs tik daudz fotografēt. Un kāpēc nedrīkst tupēt veļasmašīnā? Un tā esot bijusi tīra veļa, ko mēs norāvām uz grīdas. Kāpēc gan jābrīnās, ka pa dienu mēs guļam, bet dauzāmies sākot no 11 vakarā? Kaķi taču naktī labi redz. Saprotams, ka labākā skriešanas trase ir tieši pāri iemigušajiem saimniekiem, tas taču ir tik jautri!
Skaidrs, ka to gan mūsu ģimene saka pareizi – nu kā var izlemt, kurus no mazajiem kaķēniem ņemt sev līdzi. Divatā taču ir tik jautri, droši un silti. To vajadzētu ņemt vērā visiem, kas atbrauks uz Ulubeli – kaķēni jāadoptē tikai komplektā pa divi:) Mur:) pieliekam dažas gulošas bildes, jo kustīgajās mūs nevar noķert.

Pipars&Rausitis_1
foto
foto


Pipars un Rausītis&ar ģimeni