Suņu burziņš Mārupē!

Ulubeles iemītnieks smaidīgais bērnu draugs Ļis #sunsļis sestdien piedalījās jautrā suņu burziņā, ko rīkoja Mārupes novads.🐾

Sadarbībā ar Labdarības fonds Sofi piedalījāmies arī mēs – Ulubeles komanda, mūsu brīvprātīgie un dzīvesprieka pilnais Ļis.

Pasākums bija ne tikai izklaidējošs, bet arī izglītojošs un kupli apmeklēts. Ļoti priecājāmies par atkalsatikšanos ar Ulubeles bijušajiem iemītniekiem!🐾 Paldies Aktīvo iedzīvotāju fonds par sadarbību un atbalstu! Pasākuma laikā:

✔️stāstījām par to, ko nozīmē pārdomāta adopcija no patversmes, saimnieka atbildība visa dzīvnieka mūža garumā un kas jāzina, mājdzīvniekam ienākot ģimenē.

✔️atgādinājām un skaidrojām mārupiešiem, kā rīkoties, ja ir pazudis savējais vai atrasts klaiņojošs vai savainots dzīvnieks, jo šobrīd klaiņojošie vai bezpalīdzības stāvoklī nonākuši dzīvnieki tiek nogādāti Ulubelē,

✔️aicinājām iedzīvotājus un uzņēmējus, kam rūp pamesto un nelaimē nonākušo dzīvnieku liktenis, atbalstīt Ulubeles labdarības akciju “Sasildi ķepiņas Ulubelē”, ziedojot barību, noderīgas lietas, atbalstot finansiāli un braucot talkās

#sasildiķepiņasulubelē

Paldies organizatoriem un dalībniekiem par līdzekļiem, kas tika savākti labdarības izsolē, lai atbalstītu Ulubeles iemītniekus!

Paldies par atbalstu ar ziedojumiem, labiem novēlējumiem un gaidām ciemos Ulubelē! 💛

Ļisam kompāniju sastādīja Ulubeles pastāvīgie brīvprātīgie Stella un Diāna
Pret kanisterapijas abām lielajām un gudrajām meitenēm Ļisam ir respekts.
Labdarības fonds Sofi dibinātājs Toms Jurjevs kopā ar savu Sofi, kas adoptēta no Ulubeles
Atgādinājām un skaidrojām mārupiešiem, kā rīkoties, ja ir pazudis savējais vai atrasts klaiņojošs vai savainots dzīvnieks, jo šobrīd klaiņojošie vai bezpalīdzības stāvoklī nonākuši dzīvnieki tiek nogādāti Ulubelē,
Brunis – bijušais Ulubeles iemītnieks kopā ar savu saimnieci
Ulubeles Gabija atnāca apsveicināties ar mums un savu paklausības sacensībās iegūto balvu uzdāvināja Ulubeles iemītniekiem!

Ļis ar lielu prieku gan sagaidīja apmeklētājus stendā, gan iesaistījās burziņa aktivitātēs visas dienas garumā.
Ulubeles suņu uzvedības speciāliste Andra Gorska izglītojošā lekcijā par suņu paklausības apmācību mājās un Dzīvnieku patversme “Ulubele”
Suņu masāžas demonstrējumos labprāt piedalījās Ulubeles “absolvents” Brunis.

Ļis apskatīja citus apmeklētājus un parādījās pats 
Ļisam kompāniju sastādīja Ulubeles pastāvīgie brīvprātīgie Stella un Diāna
Kanisterapijas skaistā, prātīgā meitene ar savu saimnieku Viktoru Mucenieku.
Šajā mirklī Ulubeles telts ir miera osta un patvērums no saules arī saimnieku mīluļiem 
Pret lielajiem kanisterapijas suņiem Ļisam iebildumu nav
Ļis savā elementā – cilvēkos un suņos!
Arī mūsu draugi un domubiedri – “Ķepu ķepā” ir pasākumā.