Ulubelē atklāsim Atbildības parku

Ar prieku paziņojam, ka šo sestdien, 6.oktobrī, plkst. 10.00 patversmes teritorijā oficiāli tiks atklāts Ulubeles ATBILDĪBAS PARKS, kas tapis gada laikā, pateicoties ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumam.

Projekts “Atbildības parks” tika īstenots ar mērķi attīstīt aktīvās atpūtas tūrismu patversmes teritorijā, to apvienojot ar izglītojošām un sabiedriski lietderīgām aktivitātēm, piemēram, cilvēcības stundiņas bērniem, brīvprātīgo instruktāžas pieaugušajiem, talkām un citām aktivitātēm.

Ulubeles Atbildības parks apvieno atpūtu, sportu un brīvprātīgo darbu, kurā var iesaistīties ikviens rīdzinieks, apkārtējo novadu iedzīvotāji un, ja ir vēlme, arī cilvēki no citiem – tuvākiem vai tālākiem novadiem.

Projekta ietvaros patversmes teritorijā esam ierīkojuši brīvprātīgo instruktāžu / pasākumu telti un velo novietni apmeklētājiem, ugunskura vietu, izveidojuši un izvietojuši animētu Ulubeles teritorijas karti, kā arī citas informatīvas norādes, kas palīdz orientēties patversmes teritorijā, iegādājušies daudzfunkcionālu ārā tualeti, garderobes skapīšus, multifunkcionālu traktoru teritorijas ērtākai kopšanai, kā arī galdus un krēslus apmeklētāju ērtībām.

Tas viss, lai Ulubeles apmeklētājiem būtu daudz ērtāk, drošāk un patīkamāk, ciemojoties pie mums Līčos.

Tāpēc tiekamies jau šo sestdien pie mums Ulubelē – plkst. 10.00 un 12.00 notiks jauno brīvprātīgo instruktāža, ekskursija pa patversmi. Pēc instruktāžas visi jaunie brīvprātīgie saņems apliecības un varēs doties lieliskā pastaigā kopā ar kādu Ulubeles duksi. Kā arī no plkst. 11.00 norisināsies mini talka, kur vari pievienoties arī Tu, ja vēlies palīdzēt! Turpināsim kopt un spodrināt patversmes teritoriju.

Uz tikšanos Ulubelē!